Žijeme v simulácii? Pozri si vysvetlenie toho, prečo to môže a nemusí byť pravda

Žijeme v simulácii?

Vedcov zaujíma aj či je možné, že žijeme v simulácii (Zdroj: freepik.com/senivpetro)

#JurajVie ľuďom pravidelne prináša videá, ktoré ťa nielen poučia, ale aj donútia zamyslieť sa nad mnohými (na prvý pohľad bežnými) vecami. Tou, o  ktorej sa dozvieš v novom videu, je život sám. Určite si totiž počul množstvo teórii o tom, ako je to s technickým pokrokom na planéte a akú úlohu zohrávame my, ľudia.


Čo bolo pred vznikom vesmíru a samotným Veľkým treskom? JurajVie sa ti pokúsi zodpovedať najväčšie záhady ľudstva


Množstvo odborníkov fascinuje najmä rýchlosť pokroku, ktorý sme dosiahli. To, čo bolo pred pár rokmi jednoducho nemysliteľné, je dnes bežnou súčasťou nášho života. Veď len pred niekoľkými rokmi sme potrebovali na spojenie sa s iným človekom na diaľku omnoho väčšie zariadenia, než je malý mobil, ktorý nosíš vo vrecku nohavíc. Logický je preto aj záujem o to, kam až sa pokrok dostane.

O tom, že žijeme v simulácii, špekulovali už mnohí vedci a dokonca vyslovili niekoľko predpokladov o tom, prečo to je alebo nie je pravda. JurajVie to zhrnul vo videu, ktoré sa ľuďom  mimoriadne páči. Dostalo sa do trendov na YouTube a sledujúci celú situáciu dokonca aj vtipne okomentovali. Čo ak teda civilizácia, ktorá spustila našu simuláciu, pozerá na nás, sledujúcich video o tom, či žijeme v simulácii?

Zdroj: hashtag.sk, youtube.com/JurajVie
Odporúčame