V novej sérii Dancing with the Stars sa objaví JoJo Siwa: Youtuberka prepíše históriu, ľudia sú však rozdelení na dva tábory

Jojo Siwa sa objaví v novej sezóne Dancing with the Stars

Jojo Siwa sa objaví v novej sezóne Dancing with the Stars (Zdroj: Instagram/itsjojosiwa)

#Americkú tanečnú súťaž Dancing with the Stars poznáme u nás na Slovensku ako Bailando. Hviezdam svetového formátu pridelia profesionálneho tanečníka, s ktorým každý týždeň predvedú tanečné číslo. Porotcovia im udelia body a pár s najnižším skóre opúšťa šou. Páry sú eliminované, až kým neostane jeden, ktorý vyhrá celú sériu.

Televízna spoločnosť ABC, ktorá vlastní práva na vysielanie, nedávno zverejnila nové páry pre nadchádzajúcu 30. sezónu. Medzi nimi sme našli aj meno JoJo Siwa, známa speváčka a youtuberka. Len na spomínanom Youtube ju sleduje viac ako 12 miliónov fanúšikov. Prečo je výber práve tejto osobnosti také prekvapenie?


Sima upozorňuje na veľký PODVOD! Zneužili slovenských interpretov, lístky na tento koncert si nekupujte


JoJo Siwa sa nehanbí otvorene hovoriť o svojej sexualite. Vôbec po prvýkrát sa v šou objaví pár rovnakého pohlavia, pretože JoJo bude tancovať s profesionálnou tanečníčkou. Speváčka v januári začala vystupovať ako členka LGBTQ komunity a hovorí o sebe ako o pansexuálovi, teda ako o človeku, ktorý si nevyberá partnera na základe pohlavia či rodovej identity.

Amerika znova ukazuje, že sa v televízii nebojí odvysielať nič nové a nezvyčajné. V niektorých to môže vyvolať kontroverziu, iní hovoria o slobode sexuálnej orientácie a prejavu. Čo hovoríš ty na účinkovanie JoJo Siwa? Myslíš, že niečo podobné uvidíme aj na obrazovkách tunajších televízii?

Zdroj: hashtag.sk, cnn.com
Odporúčame