Pokračovanie John Wick sa blíži: Kapitola 4 prichádza s najdlhším dielom série a trvá takmer tri hodiny

Herec Keanu Reeves ako postava – pokračovanie filmu John Wick

Pokračovanie filmu John Wick: Kapitola 4 sľubuje dlhší príbeh (Zdroj: LIONSGATE)

#Štvrté pokračovanie filmovej edície John Wick sa stane oficiálne najdlhším filmom z tejto série. Očakávaný akčný film bude trvať dve hodiny a štyridsaťšesť minút, ale tvorcovia sľubujú, že to bude stáť za to. Už o pár týždňov, budeš mať šancu zhodnotiť úroveň kultovej filmovej lahôdky.

Pokračovanie John Wick: Kapitola 4 sľubuje viac

Ešte v novembri minulého roka uviedol režisér filmu Chad Stahelski, že štvrtá kapitola filmu John Wick bude najdlhšia. Prvý diel trval 101 minút, druhý 122 minút a tretí mal 131 minút. Napriek tomu, že si uvedomuje frustráciu z dlhých filmov, tvrdí, že dĺžka pokračovania má svoje opodstatnenie.

Pre Collider Stahelski povedal: „Napísali sme dlhší film. Napísali sme dlhší scenár. Napísali sme minimálne o tretinu viac scén ako naposledy. Očakávame, že to bude väčšie. Vždy sme očakávali, že to bude väčšie.“

Spoločnosť LIONSGATE po skončení Super Bowlu vydala najnovšiu ukážku zo štvrtého pokračovania a zároveň oznámila „Wick Week“ – v ktorom bude každý deň vydávať exkluzívny obsah. Fanúšikovia čakali na pokračovanie od roku 2019 a teraz sa konečne môžu tešiť na boj legendárneho nájomného vraha (v podaní herca Keanu Reeves), ako čelí novému nepriateľovi.

John Wick: Kapitola 4 vyjde 23. marca 2023 a nielen Keanu Reeves, ako hlavná postava filmu, ale aj širšie herecké obsadenie je divácky atraktívne. Ian McShane sa vracia ako Winston a Lance Reddick ako Charon, k nim sa pripojí aj Bill Skarsgård, Shamier Anderson, Laurence Fishburne alebo Clancy Brown. Pôvodne, mala byť séria John Wick trilógiou, ale po úspechoch predchádzajúcich dielov sa tvorcovia rozhodli príbeh rozšíriť.

👉 MOHLO BY ŤA ZAUJÍMAŤ:
Joaquin Phoenix v traileri k novinke Beau Is Afraid cestuje naprieč nočnými morami: Nový film režiséra Prekliateho dedičstva môže byť naozaj desivý

Si fanúšikom filmov John Wick a tešíš sa na pokračovanie?

Zdroj: hashtag.sk
Odporúčame