Jeseň v majestátnych Tatrách: Pri týchto obrázkoch sa budete cítiť hrdo

unsplash.com

#Kde sa mohla jeseň najviac vyšantiť? Predsa tam, kde sa to len tak hemží stromami a horami. V tomto prípade to budú naše krásne a majestátne veľhory. Jeseň namaľovala Tatrám krásnu tvár a obliekla ich do pestrofarebných šiat.

Vďaka instagramu, kde nielen Slováci zdieľajú svoje obrázky z tohto prostredia, sa pod hashtagom „hightatras“ skrýva viac ako 202-tisíc príspevkov. My sme pre vás vybrali tie, ktoré čo najkrajšie zachytávajú jesenné obdobie.

Ak si myslíš, že ty si odfotil krajší záber (nielen) zo Slovenska a chceš sa oň podeliť s ďalšími ľuďmi, daj si pod fotku hashtag #cestujemshashtagom a už čoskoro sa možno práve tvoj záber objaví nielen v našom článku, ale aj na našom instagramovom profile.

SLOVAKIA😍 #homeland#hightatras#nature#slovakia

A post shared by S.L. (@simonaleskovska) on

So, if you just looked at the picture: where would you guess it was taken? 😊 – Other than that: who is sad to see autumn go? I had hardly any chance to explore and take beautiful autumn pictures. And it's definitely my favourite season….but I guess winter is not too bad either ❄ Any travel plans for the coming season? – Happy Sunday lovelies! – – – – – – – -. – – – – – – – – – – – – – – – #folkscenery #welivetoexplore #live_authentic #welltravelled #howihue #hightatras #adventureculture #weroamgermany #folkcreative #exploretocreate #stayandwander #travelawesome #folkgreen #autumncolors #tv_allnature #neverstopexploring #wildernessculture #moodygrams #agameoftones #ournaturedays #fernwehcollective #germanroamers #vscomood #vscotone #artofvisuals #lifefolk #rsa_folknature #justbackfrom #theoutbound #keepitwild

A post shared by @ thedarkestpartsofsnow on

#Slovakia#nature#hightatras

A post shared by Lýdia (@_lydia_n) on

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *