Jennifer Lawrence priviedla na svet svoje prvé dieťa: Podľa vlastných slov mu chce zabezpečiť život bez médií

Oscarová herečka Jennifer Lawrence sa stala matkou

Oscarová herečka Jennifer Lawrence sa stala matkou (Zdroj: 20th Century Studios)

#Oscarová herečka Jennifer Lawrence, známa zo strieborného plátna ako Katniss Everdeenová, sa stala matkou (nie ako v tom filme od Aronofskeho, ale skutočnou). Svoje prvé dieťa porodila v Los Angeles, otcom je jej manžel Cooke Maroney. Herečka zatiaľ k tejto novinka nevydala žiadne stanovisko – nechce pre médiá zverejniť meno, pohlavie, dátum narodenia a už vôbec nie fotografiu. Svojmu potomkovi vraj zabezpečí život v súkromí.


Toto sú najzárobkovejšie filmové úlohy minulého roka: Neuveríš, koľko herci zarobia za jeden film!


Jennifer ešte v novembri pre Vanity Fair povedala: „Každý inštinkt v mojom tele chce chrániť jeho/jej (‚their‘, vyhýbajúc sa odpovedi) súkromie po zvyšok života. Budem to robiť, ako len viem. Nechcem, aby si niekto myslel, že toto súkromie môže narušiť. Mám pocit, že začnem tým, že ich nezahrniem do svojej práce.“

Lawrence podľa vlastných slov nepustí svoje dieťa pred kamery. Na druhú stranu, mnohé celebrity idú v šľapajach svojich rodičov – napríklad spevák a herec Jaden Smith (syn Willa Smitha), malá Vivienne Jolie-Pitt (dcéra Angeliny Jolie) či herecká rodina Gleesonovcov (Brendan a syn Damhnall). Je podľa teba lepšie, keď dieťa vyrastá v súkromí alebo je od malička pripravované na život pred kamerami?


Chceš byť nonstop v obraze?

Zdroj: hashtag.sk, elle.com, vanityfair.com
Odporúčame