Jar je tu v plnej sile, ženy sú zúfalé: Problémy, ktoré muži nikdy nepochopia

pixabay.com

#Byť ženou je poriadne náročné. Nielen, že musia vyzerať vždy dokonalo a stíhať robiť niekoľko vecí naraz, v živote sa stretávajú aj so situáciami, ktoré dokážu pochopiť iba ony. Pozrite sa na tie najčastejšie a pochopíte, že kvôli týmto veciam ženy nemajú radi jar a teplo.

1. Lesk everywhere

Jarné počasie so sebou prináša aj oživenie v podobe mejkapu. Tlmené tiene rúžov vystriedali farebné lesky, ktoré evokujú šťavnaté pery súce bozku. Keď ale zafúka vietor a rozstrapatí nám vlasy, pery sa razom premenia na vlasaté čudo.

2. Chlpy, chlpy a ešte raz chlpy

Trend hladkej pokožky je tu už niekoľko desaťročí a aj keď sa feministky bijú do pŕs, zrejme už nikdy nevymizne. Nečudo. Je to estetické, príjemné a aj hygienické. Páči sa to mužom a ženám…už menej, keďže holiť si nohy či podpazušie treba ideálne každý druhý deň.

3. Vytrhávač vlasov

Nestíhate urobiť si účes? Nevadí, zachránia to slnečné okuliare, ktoré si častokrát nasadzujeme do vlasov. Efektne nám upracú pramene a vyzerá to cool. Problém však nastáva vtedy, keď si okuliare chceme z hlavy zložiť. Za obeť padnú nielen naše nervy, ale aj vytrhané vlasy.

4. Overal ako najotravnejší kúsok oblečenia

Ženy aj muži milujú overal. Tento kúsok módneho oblečenia je vyhľadávaný najmä pre jeho účelovosť. Jednou muchou zabijete dve rany a máte postarané o vrchnú aj dolnú časť oblečenia. I napriek jeho nezameniteľnej výhode je tu niečo, čo ho dostáva do kategórie hrôz. Moment, keď žena potrebuje ísť na toaletu. Viete, ako to vyzerá? Áno, presne tak. Overal skončí pri členkoch a žena je razom nahá.

5. Dokonalé nechty

Upravené nechty jednoducho patria k modernej dáme, ktorá si potrpí na svojom zovňajšku. Komu by sa páčili obhrýzené a nenalakované nechty? Tým, že je tu naozaj teplá jar, vyťahujú z obuvníkov ženy sandále s otvorenou špičkou, v ktorých je nutné taktiež ukázať dokonalú manikúru. Trendy tejto jari diktujú pastelové odtiene. Muži, viete si ale predstaviť, čím všetkým si musia ženy prejsť, kým dosiahnu pekne nalakované nechty? Okrem strihania a brúsenia príde na rad samotné nanesenie laku a to nie jednej vrstvy. Aj keď si myslíme, že už sú nechty uschnuté, stačí, ak ide dievča na toaletu, potrebuje si zapnúť gombík na nohaviciach alebo sa pohrabať v kabelke. Po manikúre zrazu niet ani stopy.

unsplash.com

6. Alergia ako ničiteľ makeupu

Nádherne rozkvitnuté stromy, kvety a vôňa čerstvo pokosenej trávy? Omyl. Pre alergikov nastalo najhoršie obdobie v roku, pre ženy obzvlášť. Slzavé oči, tečúci nos a podráždená nálada. Toto nedokáže zachrániť žiadny mejkap!

 

Odporúčame