Okuliare Jeffreyho Dahmera sa predávajú za neuveriteľnú sumu! Keby to vedel, možno by si ich lepšie čistil

Zdroj: unsplash.com

Zdroj: unsplash.com

#Jeffrey Dahmer je rozoberaný z každej strany. Seriál na Netlixe „Monster: The Jeffrey Dahmer Story“ sa stal na Slovensku senzáciou a drží si prvé priečky v sledovanosti. Ak aj na teba tento seriál vyskakuje z každej strany, určite si zachytil aj okuliare vraha. 

Jeffrey Dahmer sa stal najznámejším sériovým vrahom. Niet sa preto čomu diviť, že mnohí chcú vlastniť jeho predmety, a to či už oblečenie, príbory alebo fotografie. Všetky tieto veci, čo mu patrili, sa vďaka obrovskej popularite budú dražiť. Viac o tom informoval portál ladbible.com.

Jednou z týchto vecí budú aj známe okuliare, ktoré môžeme vidieť aj na úvodnej fotografii na seriáli Netflix. Momentálne tieto okuliare vlastní Taylor James, ktorý vedie Cult Collectibles vo Vancouveri. Nezískal však len okuliare, ale aj iné iné predmety, ktoré patrili sériovému vrahovi.

Príbory, biblia, originálne rodinné fotografie a papiere notorického vraha sú na predaj aj na stránke Cult Collectibles. Ak by ste ale mali záujem o okuliare vraha, tak si pripravte poriadny balík peňazí. Stoja totiž 150 000 dolárov. Ľudia sú divní a možno aj na tieto vecí minú svoje veľké peniaze.


Ešte viac zaujímavých noviniek, rozhovorov, módy, kvízov, vtipov a inšpirácie? Poď k nám na Instagram!

Zdroj: hashtag.sk, ladbible.com
Odporúčame