Horúca inšpirácia na Halloween! Za koho sa prezlečieš tento rok?

halloweensky kostým

Aký halloweensky kostým si oblečieš? (Zdroj: Unsplash/luther-m-e-bottrill)

#Chystáš sa tento rok na Halloweensku párty a nevieš, aký kostým si zvoliť? Máme pre teba zopár inšpirácií. Využi deň, kedy môžeš vyjsť na verejnosť prezlečený za niekoho iného a patrične si to uži.

Zvoľ odvážny make-up

Ak to vieš naozaj dobre s make-upom, určite skús nejaký zaujímavý look docieliť práve takto. Na nete nájdeš mnoho inšpirácií, ide napríklad o rôzne podobizne seriálových alebo filmových postáv, rôznych umeleckých diel alebo o looky pripomínajúce rôzne strašidelné postavy.

Seriálové postavy a kultové filmy

Ak si nevieš vybrať kostým na Halloween a patríš k fanúšikom seriálov, zvoľ si nejakú obľúbenú postavu práve z nich. Na výber máš mnoho možností, buď si zvolíš jednoduchý kostým z vecí, ktoré nájdeš doma, alebo si kúpiš niečo tematicky zamerané na konkrétny seriál. Samozrejme, nemôžeme zabudnúť ani na známe kultové filmy, ktoré sa pýšia výraznými postavami. Je len na tebe, čo si vyberieš.

 

 

Na deň celebritou

Máš obľúbeného herca alebo speváčku, ktorí majú svoj osobitý štýl, ktorý rozozná každý? Využi to. Siahni po slnečných okuliaroch, farebnom saku alebo zaujímavej pokrývke hlavy, ktorá je pre tvojho obľúbenca typická.

 


Aký kostým na Halloween si zvolíš ty? Daj nám vedieť v komentári!

Zdroj: hashtag.sk
Odporúčame