Známemu influencerovi odstraňujú účty na sociálnych sieťach: Šokujúce vyjadrenia! Ženy si za znásilnenie môžu samy

Známemu influencerovi osdstraňujú účty na sociálnych sieťach

Známemu influencerovi osdstraňujú účty na sociálnych sieťach. (Zdroj: Unsplash.com/ Brett Jordan)

#Už v minulosti známemu influencerovi pre jeho vyjadrenie, že obete znásilnenia sú za tento hrôzostrašný skutok samy zodpovedné, Twitter zakázal prístup na jeho platformu. Teraz jeho účty odstraňujú aj ďalší giganti sociálnych sietí, a to Facebook a Instagram.

Aj ty si už zrejme počul o kontroverznom influencerovi a kickboxerskej hviezde Andrewovi Tateovi, ktorý sa preslávil najmä v roku 2016, keď ho vybrali do televíznej šou Big Brother. Ide o súťažnú reality show, kedy je skupinka ľudí uzavretá v špeciálne postavenom dome tak, aby boli izolovaní od vonkajšieho sveta. Andrew Tate sa však v tejto reality show dlho neohrial a vydržal tam len týždeň.

Podľa informácií The Sun bol totiž Andrew natočený, ako opaskom udiera ženu, ktorá leží na posteli len v spodnom prádle a vzápätí jej nadáva, že ju „ku*va zabije“, ak pošle správu inému mužovi. Podľa jeho slov však išlo o nedorozumenie. Údajne je v dlhšej verzii predmetného videa vidieť, ako sa žena usmieva a v skutočnosti ide len o sexuálne hrádky. „Táto páska je výstredné sexuálne video a my hráme rolov hru,“ poznamenal v tom čase Andrew pre Bizarre. Informuje o tom portál The Sun.

Začal zverejňovať šokujúce príspevky

Kauza ešte poriadne neutíchla a už o rok neskôr sa v médiách začalo meno Andrew Tate objavovať opäť. Tentokrát však išlo o jeho príspevky na sociálnych sieťach. Podľa portálu The Guardian mal tento influencer v roku 2017 na sociálnu sieť Twitter zavesiť príspevok, v ktorom uviedol, “ že ženy patria do domu a že obete znásilnenia „nesú zodpovednosť“ za svoj útok.“ Netrvalo dlho a čoskor mu Twitter zakázal prístup na jeho platformu.

👉 MOHLO BY ŤA ZAUJÍMAŤ:
Kam najviac cestujú Slováci? Vďaka TOMUTO si môžete pozrieť unikátne zábery

Andrew Tate sa však aj napriek tomuto zákazu zrejme nepoučil a teraz jeho účty rušia aj Instagram a Facebook. Podľa medializovaných informácií mal Andrew Tate porušiť zásady spoločnosti Meta „„o nebezpečných organizáciách a jednotlivcoch“, potvrdila to spoločnosť pre The Guardian. V čase jeho zákazu mal Tate na Instagrame viac ako 4,7 milióna sledovateľov.


Ešte viac zaujímavých noviniek, rozhovorov, módy, kvízov, vtipov a inšpirácie? Poď k nám na Instagram!

Zdroj: hashtag.sk, thesun.co.uk, theguardian.com
Odporúčame