Fitko je naozaj pre každého: Táto rehoľná sestra je virálom, zdvíha činky ako kulturista!

Videjká s jej sestrou majú účel ukázať svetu, že aj rehoľné sestry žijú „obyčajný život“ (Zdroj: Freepik/prostooleh)

#Stretávaš vo fitku aj ty rôzne nečakané typy ľudí? Predpokladáme, že nie je potrebné pripomínať, že sa nepatrí odsudzovať žiadneho návštevníka, aj keby mal tri hlavy. Ako by si však reagoval, keby si vo fitku stretol mníšku? Istá fitnes influencerka s jednou rehoľnou sestrou zdieľa videá zamerané na zdravý životný štýl. Čím si získali publikum?

Byť cool je ťažké

Aj ty máš pocit, že sociálne siete sú už plné obsahu a neexistuje možnosť prísť s niečím novým? Vyvedieme ťa z omylu. Hoci témy, ktoré sa tešia obľube, sa prevažne točia okolo virálov, memečiek a jednoduchých receptov, ktoré zvládne každý, v kúte nie je zalezená ani fitnes tematika.

Ak chceš robiť fitnes content, nestačí len dobrá forma a zopár cvikov, ktoré predvedieš svojim sledovateľom. V dnešnej presýtenej dobe sa každý nový nápad počíta. Čím šokujúcejšiu vec predvedieš, tým skôr si získaš publikum.

 

 
 
 
 
 
Zobraziť tento príspevok na Instagrame
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Príspevok, ktorý zdieľa Christie Anderson (@christieannefit)

 

Netradičné dvojičky

Influencerka Christie Anderson z Kanady na svojom profile zdieľa fotografie seba samej najmä v priliehavom oblečení. Niet sa čomu diviť, nemá sa za čo hanbiť. Kopec času a driny, ktoré obetovala fitnesu priniesli svoje ovocie.

Nedávno však svojich sledovateľov šokovala videom, ktoré nikto nečakal. Instagramový post sa začínal šokujúcou fotkou, kde vedľa Christie stála takmer identická žena, ktorá bola oblečená v sivo bielom rehoľnom habite.

Aj keď by si niekto mohol myslieť, že sa Christie snaží svoju sestru dehonestovať, nie je to tak. Prioritne jej vzdáva hold a preukazuje jej úctu. Napriek tomu, že jej sestra je rehoľná sestra, vedie aktívny život plný pohybu.

 

 
 
 
 
 
Zobraziť tento príspevok na Instagrame
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Príspevok, ktorý zdieľa Christie Anderson (@christieannefit)

<script> 

Vyvracia predsudky

Videjká s jej sestrou majú účel ukázať svetu, že aj rehoľné sestry žijú „obyčajný život“. Diváci tento content privítali s otvorenou náručou, približne za týždeň od publikovania videa je na ňom niekoľko desiatok miliónov vzhliadnutí.

Komentujúci sa pod príspevkom vyjadrujú vrúcne: „Vidieť mníšky vo voľnej prírode, to sú moje obľúbené chvíle,“ alebo „rád vidím ich život. Nie vždy máš takúto príležitosť.“  Je zrejmé, že ľudí život rehoľníkov naozaj zaujíma - vidieť mníšku pri bežných aktivitách je pre niektorých doslova zážitok.

Sleduj náš Instagram

Zdroj: hashtag.sk
Odporúčame
Čítať viac