Hudba neumiera ani v čase vírusu. Práve naopak – toto je Anonym a singel Od Seba

Niekto by si mohol myslieť, že teraz, keď vo svete zúri koronavírus, svet zaspal a zastal. Áno, v niektorých ohľadoch sa to skutočne môže vzdať, ale hudobní priaznivci nemusia zúfať, tvorba pokračuje. Jednu z aktuálnych zaujímavých vecí vám prináša nadaný interpret menom Anonym. Track sa volá Od seba a nepochybujeme, že niekoľkí z vás sa v ňom nájdu.

https://www.youtube.com/watch?v=lb9u-ChpEJM&feature=youtu.be

Nech je situácia, aká je, jedno ostáva nezmenené – svet potrebuje novú hudbu, ľudia potrebujú novú hudbu. Tým sa podľa všetkého pri tvorbe skladby Od seba riadil aj raper Anonym. Už samotný náhľad urobený k skladbe pojednáva o období, v ktorom sa všetci nachádzame. Ktovie, možno práve slová Anonyma vám nachvíľu pomôžu myšlienky nasmerovať niekam inam. Nám sa to podarilo.

A čo nám o sebe povedal interpret, o ktorom ste zatiaľ ešte príliš nepočuli? „Mám 27 rokov, prvé texty som začal písať na základnej škole, v období 13, 14 rokov, keď sa ku mne dostali prvé slovenské rapové skladby. Túto skladbu som napísal už pred rokom a plánoval som ju vydať až v roku 2021 so svojim debutovým albumom, no odkaz a myšlienka tejto skladby je aktuálna a ľahšie pochopiteľná hlavne dnes, v dobe keď nosíme rúška,“ otvorene vysvetľuje.

„Táto skladba čakala na svoj správny čas, ktorý prišiel práve teraz. Vo svojej tvorbe si dávam záležať hlavne na textoch. Ľudia môžu odomňa očakávať najmä hlbšie texty nové neotrepané témy, originálnosť a rozmanitosť. Hudby si vyberám hlavne od zahraničných producentov, ktorí sú na Slovensku neznámi a aj vďaka tomu je moja tvorba podstatne odlišná,“ povedal nám Anonym a my môžeme len súhlasiť s tým, že tomuto textu skutočne nechýba potrebná hĺbka.

Myšlienka na záver: Myslím si, že rúška by sme nemali nosiť len na svojich tvárach, ale aj vedomí a svedomí, pretože aj tie sú neustále napadané rôznymi vírusmi,“ zakončil zaujímavý raper, ktorého slová donútia rozmýšľať aj vás. Rozhodne mu dajte šancu, zaslúži si ju.

👉 MOHLO BY ŤA ZAUJÍMAŤ:
THROWBACK Týmto bangrom Pil C dokázal, že patrí na vrchol: Zaspomínaj si na hit s Otisom

Podporujeme nádejných interprétov. Ak si myslíš, že máš na to napíš nám na redakcia@generaciarapu.sk 

 

Odporúčame