Nechce sa ti chodiť do lesa na huby? Spoznaj novú technológiu pestovania húb Mella a vypestuj si ich sám!

Komora Mella

Komora Mella (Zdroj: Trendhunter.com/FirstBuild)

#Nie každý z nás má možnosť a chuť ísť von na huby do prírody. Ak patríš k tým, ktorí radšej ostávajú doma a všetko pozorujú skôr spoza okna, sme si istí, že táto novinka bude pre teba to pravé orechové, no lepšie povedané, skôr „hubové“. Ide totiž o unikátnu novinku, kde všetko za teba urobí unikátna komora Mella, ktorá je priekopníkom v technológii pestovania húb!

Hotový zázrak

Inteligentná komora na pestovanie húb Mella sa skladá z hlavnej komory vyrobenej z nehrdzavejúcej ocele, ktorá je spojená s odnímateľným a znova naplniteľným zásobníkom vody. Tým to však nekončí a „mágia“ pokračuje ďalej! Komora obsahuje priehľadné dvierka a bočné panely z plexiskla, snímač vlhkosti, stmievateľné LED svetlá na pestovanie a ventilátor na výmenu vzduchu.

Kúzlenie pokračuje

Na to, aby všetko dopadlo dobre, musíš začať s umiestnením až štyroch komerčne dostupných „ovocných blokov“ do komory. Nemusíš mať obavy, tieto bloky sú zvyčajne vopred naočkované spórami húb. Po naplnení a pripojení nádrže s vodou systém pokračuje v automatickom udržiavaní vlhkosti a osvetlenia v komore na optimálnych úrovniach pre rast húb.

Od tejto chvíle sa už držíš len nasledovných pravidiel: dopĺňaš vodu do nádrže asi raz za týždeň a zbieraš huby z bloku podľa potreby. Komoru Mella môžeš získať podporou startup kampane na portáli Indiegogo v sume od 349 dolárov. Plánovaná maloobchodná cena je 479 dolárov.

Tak čo, tromfneš aj klasických hubárov, ktorí chodia do lesa, alebo sa radšej prekonáš a predsa len pôjdeš von?


Poď na náš TikTok a pukneš od smiechu! Nové sketche každý týždeň

Zdroj: hashtag.sk
Odporúčame