Skutočne hrôzostrašný prípad! Rodina si v aukcii kúpila kufre: To, čo v nich našla, vás poriadne šokuje

Hrôzostrašný nález.

Hrôzostrašný nález. (Zdroj: Unsplash.com/Nick Fewings)

#Aukcie úložných priestorov sú čoraz populárnejšie. Kúpiť si sklad, o ktorom nič nevieš a netušíš, čo sa v ňom nachádza, môže byť skutočne adrenalínové. V jednom takom sklade však nič netušiaca rodina našla niečo, čo ťa poriadne šokuje.

Aukcie úložných kontajnerov či skladísk nie sú v zahraničí ničím výnimočným. Množstvo ľudí sa zíde na jednom priestranstve a prezerajú si miesta, ktoré si môžu vydražiť. Má to však jeden háčik. Pozerať sa môžu len zvonku a dovnútra nesmú ani vkročiť, až kým si sklad alebo kontajner nevydražia a nebudú jeho výhradným vlastníkom. Takéto aukcie prebiehajú napríklad v Amerike alebo aj na Novom Zélande.

Aj jedna novozélandská rodina sa rozhodla zúčastniť takejto aukcie. Chceli si totiž vyskúšať tento adrenalínový šport a buď si domov priviesť úplné haraburdy alebo poriadne poklady. Pokúsili sa tak si zakúpiť predávaný kontajner a zaplatiť zaň čo najväčšiu sumu, aby si jeho obsah mohli odviezť domov.

Dražba sa im skutočne podarila a o chvíľu sa mohli podrobne pozrieť na kontajner, v ktorom objavili záhadné kufre. To však ešte netušili, čo sa v nich v skutočnosti nachádza. Podľa portálu The Guardian boli v kufroch totiž uskladnené ostatky ľudí. Rodina ostala úplne v šoku. Podľa polície by to mohli byť obete sériového vraha. V súčasnosti sa ich snažia identifikovať, presný počet obetí však zatiaľ nie je známy.


Poď na náš TikTok a pukneš od smiechu! Nové sketche každý týždeň

Zdroj: hashtag.sk, theguardian.com
Odporúčame