Z horoskopu na november sa ti zatočí hlava: Koho mamka prichytí pri sexe a kto príde k peniazom?

Čo povieš na svoj horoskop? (Zdroj: Unsplash)

#Posledné týždne a mesiace sú pre mnohých z nás skúškou trpezlivosti. Do veľkej miery za to môže koronavírus, ktorý zamiešal kartami tak, ako to čakal asi iba málokto. Veríme však, že ti naším horoskopom vyčaríme úsmev na tvári. Je tvorený s jediným cieľom – pobaviť. Jeden ale nikdy nevie. Veď čo ak…?

Váhy (23. september – 22. október)

Zdá sa, že už ťa omrzela podoba tvojho príbytku. Celý november budeš mrzutý kvôli tomu, ako to u vás doma vyzerá a že je to nudné. Potom sa však tvoja pozornosť prenesie do tvojej izby a rozhodneš sa, že nastal čas na zmenu. Hurá na maľovanie. Povaha váh sa v tebe nezaprie a začneš uvažovať nad tým, akou farbou si svoje nové steny vymaľuješ. Ako to už pri váhe býva, žiadna maľovka sa v novembri neuskutoční. Dôvod? Jednoducho si sa nevedel rozhodnúť!

Škorpión (23. október – 21. november)

Už teraz ti prajeme všetko najlepšie k blížiacim sa narodeninám. Na jednej strane si o rok starší čo je dôvod na poriadnu oslavu, na druhej strane však vzhľadom k aktuálnej situácii žiadnu párty nečakaj. Máme pre teba ale skvelý tip! Usporiadaj poriadnu párty cez skype. Jednoducho si s kamošmi pripiješ online. Ber to ako výhodu. Veľa toho neminieš.

party, alkohol
Párty roka online? Prečo nie! (Zdroj: Unsplash)

Strelec (22. november – 21. december)

Povesť milovníka ťa prenasleduje aj v novembri. Priprav sa však na poriadny trapas. Do izby ti vtrhne tvoja mamka práve v tom najlepšom. Fúúú, túto situáciu ti teda vôbec nezávidíme. Uži si to!

Kozorožec (22. december – 19. január)

Čo chytíš, to v novembri do…, no skrátka pokazíš. Priprav sa na rozbitú šálku, zhorené jedlo aj pokazený notebook. Aby toho nebolo málo, pri otváraní Coca-Coly si nevšimneš, že je rozhrkaná, a tak nádherne poznačíš rodičom strop a steny v obývacej izbe. Vieš čo? V novembri sa radšej ničoho nechytaj, inak budeš mať povesť kazisveta.

Vodnár (20. január – 18. február)

Úúúú, konečne si ťa všimne tvoja tajná láska z práce či zo školy. Toľko si o tom sníval. Vtipné na tom je, že ti chce iba povedať, že máš na nohaviciach nejaký fľak. Nuž, každá love story musí nejako začať. Z počiatočného trapasu sa nakoniec vykľuje vtipná spomienka. S danou osobu si neskôr zájdete na rande, ktoré bude stáť za to.

pár, dvojica
Každá love story musí nejako začať (Zdroj: Unsplash)

Ryby (19. február – 20. marec)

Vonku je počasie, ktoré nás núti byť čoraz viac doma. V tebe sa však ozýva športové zviera, a tak uvažuješ, ako zabiť nudu. Skateboard je ideálna voľba pre teba! Nie však klasický, ale ten v zmenšenej podobe. Divné? No a čo!

@hashtag.sk

Dokážeš niečo nezvyčajné alebo máš nejaký netradičný talent? Napíš do komentu 😁✌ #hashtagsk #weird #hobby #foryou

♬ Opaul – Freddie Dredd

Baran (21. marec – 20. apríl)

Vždy si patril do skupiny ľudí, ktorí si radi vychutnali dobrý film v kine. Tento rok si bol nútený presedlať na pozeranie seriálov, v novembri sa ti však táto činnosť zunuje a z teba sa stane knihomoľ. Na knihy minieš nemalú čiastku peňazí. Ak si ale myslíš, že siahneš po severskom krimi, románoch alebo nejakej biografii, zrejme ťa prekvapíme. Tvoje srdce zahorí láskou k poézii. Upratuj poličku a chystaj miesto na nové knihy!

Býk (21. apríl – 20. máj)

Už niekoľko týždňov ti poriadne lezie na nervy tvoj účes a rozmýšľaš nad tým, čo by s vlasmi urobil. V jeden večer pri pohári (alebo skôr fľaši) vína ti teda príde ako perfektný nápad zobrať do rúk nožnice a ostrihať sa. Tento nápad však prišiel skvelý iba tebe, budeš vyzerať fakt dosť zle. Skoro tak, ako na fotografii z prvého ročníka na základnej, keď ti mamka strihala ofinu nad obočie. No nič. Šup na Aliexpress a objednaj si niekoľko parochní a čapíc. Budeš ich zrejme potrebovať.

Blíženci ( 21. máj – 21. jún)

Jupí, dostaneš sa k peniazom. Nebude to extra balík, ale lepšie ako nič! Cestou domov ti skrátka napadne, že by si si mal kúpiť niekoľko žrebov. Zotrieš si tam dokopy 10 eur. To je fakt milé, no nie? Čo tam po tom, že každý z tých troch žrebov stál 3€.

peniaze
Aj málo je lepšie ako nič (Zdroj: unsplash.com)

Rak (22. jún – 22. júl)

Rakom to bude v novembri poriadne škrípať vo vzťahoch. Nepôjde iba o tie milostné, ale aj tie s kamošmi či s rodičmi. Čo si taký nervózny? Ukľudni sa, inak to nemusí dobre dopadnúť! Ešteže je tu náš horoskop, vďaka ktorému vieš, že pred tým, ako niečo povieš, by si sa mal nadýchnuť a poriadne si to premyslieť.

Lev (23. júl – 22. august)

Čoraz viac uvažuješ nad tým, že by si skúsil natočiť nejaké video. Nainštaluješ si TikTok, ktorý ťa úplne pohltí. Nebudeš sa venovať takmer ničomu inému, iba vymýšľaniu nových videí a sledovaniu toho, aký úspech vďaka nim budeš mať. Za krátky čas tam naberieš množstvo followerov. Wau! Nezabudni sa nám potom ozvať, radi tvoje videá vyzdieľame aj na našom TikToku @hashtag.sk

@hashtag.sk

Skús doma aj ty. 😉✌️ Možno aj tvoja panvica niečo zahrá. 😂👌 #hashtagsk #funny #pan #foryou

♬ Originalton – janet-85

Panna (23. august – 22. september)

Po tom, ako si pozrieš maratón filmov o Harry Potterovi rozhodneš sa vyhľadať si na internete informácie o mágii. Čo tam po tom, že si z rozprávok mal už dávno vyrásť. Počas novembra sa pokúsiš o niekoľko kúziel. Budeš sa snažiť zrakom pohnúť predmetmi, vyvolať ducha a iné srandy. Nuž jediné, čo sa ti podarí pričarovať, bude poriadna sranda pre tvoju rodinu. Tá ťa nahrá na video a to zavesí na internet. Držíme ti palce s reputáciou pred kamošmi.

Zdroj: Hashtag.sk
Odporúčame