Čo ťa čaká v októbri? Býky a škorpióny si užijú vášnivé chvíle, strelci nech sa radšej vyhnú sladkostiam

Dievča s cukrovinkami

Nebolo toho cukru už dosť? (Zdroj: unsplash.com)

#Jeseň je tu, či sa nám to páči alebo nie. Korona je, žiaľ, v plnom prúde a pre mnohých aj vyučovanie. Aby sme ti ale zdvihli náladu, prinášame ti októbrový horoskop. Pošli ho aj kamošom, nech si nájdu svoje znamenie nižšie a pobavia sa na ňom rovnako ako ty!

Váhy (23. september – 22. október)

S kamošmi sa dohodnete, že aj keď je jeseň, vy sa rozlúčite s letom po svojom. Pôjdeš na chatu, kde sa to poriadne zvrtne a to, čo sa tam bude diať by nevymysleli ani filmári Vo štvorici po opici. Priprav si do zásoby radšej vyprošťovák.

Škorpión (23. október – 21. november)

Mmmm, nie nadarmo sa o škorpiónoch hovorí ako o veľkých milovníkoch. Tento mesiac bude toho dôkazom a zažiješ vášnivé chvíle. Nevieme, či je to šťastie alebo nešťastie, ale dá sa o tom hovoriť ako o známosti na jednu noc.

Žena v podprsenke
Bude to horúce (Zdroj: Unsplash/Dainis Graveris)

Strelec (22. november – 21. december)

Kámo, to čo sa deje (alebo bude diať?) na tvojej tvári sa aktuálne podobá sopečnému výbuchu. Akné si mal mať dávno za sebou. Odporúčame ti čím skôr navštíviť dermatológa a vynechať toľko rafinovaného cukru. Fakt, toľko cukríkov, čipsov, sladkých vôd a iných maškŕt nepotrebuješ.

Kozorožec (22. december – 19. január)

V októbri zažiješ poriadny bizár. V jedno chladnejšie októbrové ráno budeš cestovať autobusom/vlakom do školy, na intrák či do práce. Zrazu si k tebe prisadne osoba v plavkách a žabkách. Aby toho nebolo málo, o pár zastávok neskôr si do tohto presúvadla pristúpi aj osoba s papagájom v klietke. Myslím, že to je too much? Nuž, uvidíme.

Vodnár (20. január – 18. február)

Tvojím najväčším snom je zrejme stretnúť ružového jednorožca. Zdá sa, že sny sa plnia. Počas októbra natrafíš na mnohých miestach na toto bájne stvorenie. Aby to nestačilo, na narodky dostaneš aj predmet s jednorožcom. Haluz.

Ryby (19. február – 20. marec)

Nevieme, či je to tým, že si práve ryba ale v októbri ťa uchváti myšlienka rybolovu. Začneš si o tom zháňať čoraz viac informácií ale nakoniec sa rozhodneš, že si toto kamarátstvo s rybami vyskúšaš počas Vianoc. Doma sa pokúsiš presvedčiť rodičov, aby ste si kúpili na Vianoce kapra. Buď šťastný, že ti to hovoríme dopredu a môžeš si pripraviť zaujímavé argumenty.

 

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Bratislava Food Tours (@bratislava_food_tours),

Baran (21. marec – 20. apríl)

Je nám to ľúto, október bude pre teba absolútne nezaujímavý. Nič mimoriadne sa ti nestane, nebudeš mať žiadne problémy a ani prekvapenia. To nič, ďalší mesiac bude o to lepší.

Býk (21. apríl – 20. máj)

Ojojooooj, čo to tu vidíme? Fúha. Zažiješ najlepší románik vo svojom živote. Pokiaľ si niekedy videl alebo čítal Fifty Shades of Grey ver nám, že ten film bude oproti tomu nič.

Blíženci ( 21. máj – 21. jún)

Môžeš byť rád, že máš okolo seba ľudí, ktorí sú totálne strelení. Počas jedného večera, ako budete spolu hrať spoločenského hry, padne stávka. Prehrou bude prejsť nahý po ulici. Možno by to nebolo ani tak zlé, keby ťa pri tom nevidela tvoja bývalá platonická láska zo školy. Ideš do toho alebo sa budeš ďalší mesiac radšej vyhýbať kamošom?

Partička kamarátov
S kamošmi zažiješ super zábavu (Zdroj: Unsplash.com)

Rak (22. jún – 22. júl)

Október ti nepraje v pracovnej oblasti. Skončia sa ti nejaké brigády, projekty a prídeš o časť svojich financií. Nevadí, hlavu hore! Budeš mať viac času na venovanie sa svojim koníčkom. Ber to v pohode, nie je to žiadna tragédia. Možno sa to nasledujúci mesiac napraví.

Lev (23. júl – 22. august)

Tebe sa stane úžasná vec. Teda… iba v prvej sekunde . V nákupnom centre natrafíš na známu osobu, ktorú už dlho obdivuješ a vždy si túžil mať s ňou fotografiu. To by bolo úplne v poriadku, keby si ju ale nestretol v drogérii popri tom, ako nakupuje intímne predmety. Ups.

Panna (23. august – 22. september)

V októbri ťa čaká naozaj romantická chvíľa. Nemusí ísť pritom iba o romantiku s opačným pohlavím. V slnečný deň sa rozhodneš ísť s blízkou osobou pozbierať gaštany. Výborne si spolu pokecáte aj napriek tomu, že ste gaštany nenašli. Uvidíte ale pritom niekoľko srniek a zajacov. To je naozaj milé!

Zdroj: Hashtag.sk
Odporúčame