HOROSKOP na marec ti vyrazí dych: Ktoré znamenie zažije najlepší sex a kto bude mať pozdravy zo záhrobia?

Marec bude nielen o MDŽ, ale aj o vtipných zážitkoch (Zdroj: unsplash.com/Joel Muniz)

#Už aj ty cítiš vo vzduchu jar? Priprav sa na to, že ďalšie dni a týždne nebudú iba o tom. Prečítaj si horoskop na nasledujúci mesiac marec a zisti, čo ťa čaká a neminie!

Vodnár (20. január – 18. február)

Doposiaľ o tebe nebolo známe, že si kleptoman, aj keď si si to ty uvedomoval. Skrátka, kde prídeš, tam niečo potiahneš. Táto tvoja úchylka sa však dostane na povrch na jednej z marcových akcií, kde prídeš s drobnosťou, ktorú však spozná jeden tvoj známy. Ako? Skrátka mu prednedávnom zmizla.

Ryby (19. február – 20. marec)

Vyberieš sa nakupovať, pretože potrebuješ doplniť šatník o pár nových, jarných kúskov. Pri platbe si však daj pozor na to, za čo zaplatíš. Zdá sa, že nedbalá chyba ťa môže pripraviť o niekoľko stoviek eur navyše.

kapsulový šatník
Nakupovanie ti skomplikuje život (Zdroj: Freepik/freepik)

Baran (21. marec – 20. apríl)

Hurá, konečne je tu postupné uvoľnenie opatrení a ty sa to rozhodneš vychutnať naplno! Čo však čert nechce, práve na zdanlivom konci pandémie chytíš tú mrchu a dva týždne si poležíš v posteli. Nuž, keďže vieš, čo ťa čaká, môžeš tomu predísť svojou opatrnosťou, voľba je na tebe.

Býk (21. apríl – 20. máj)

Diať sa ti budú naozaj strašidelné veci. Najskôr sa len tak zastavia hodiny, neskôr ti bude blikať svetlo v izbe a potom budeš mať na zrkadle zarosenú časť. Začneš byť paranoidný a budeš si nahovárať, že ťa niekto sleduje. Že by za to mohlo tvoje ponocovanie?

Blíženci ( 21. máj – 21. jún)

V živote sa ti začne diať veľká vec. Ozve sa ti krásna osoba, presne taká, po akej si vždy túžil, s tým, že ťa len chce spoznať. Pochádzať bude zo zahraničia a pripomínať ti bude princa (alebo princeznú). Zamiluješ sa až natoľko, že sa rozhodneš tej osobe poslať peniaze na nový telefón, aby ste mohli byť neustále v spojení. Odporúčame ti v úvode tohto mesiaca spamätať sa, inak to budeš neskôr ľutovať.

Rak (22. jún – 22. júl)

V marci budeš pravdepodobne zažívať poriadne horúci flirt. Cestou do práce ťa osloví cudzia osoba, priprav si však angličtinu. Pozve ťa na kávu a vykľuje sa z toho najlepší sex tvojho života! Aj keď, niektoré úchylky budú naozaj na hrane už.

Lev (23. júl – 22. august)

Mal by si si urobiť poriadok vo financiách, pretože ťa môžu odpojiť od vody a to môže znamenať koniec všetkého. Kto by chcel byť kamoš so smradľavcom? Na druhej strane táto situácia ťa podnieti urobiť rázne rozhodnutie a kúpiš si permanentku do fitka. Jediným účelom bolo síce môcť sa osprchovať, ale nakoniec sa zamiluješ do cvičenia. Páni, tomu hovoríme obrat!

fitness
Fitness kvôli sprche? Ale áno! (Zdroj: Unsplash/Victor Freitas)

Panna (23. august – 22. september)

Woodo a spirituálne záležitosti budú okolo teba počas celého mesiaca. Každý pich do bábiky sa počíta, nezahrávaj sa s osudom, môže sa ti to nepekne vyplatiť. Nezabúdaj, že karma je zdarma.

Váhy (23. september – 22. október)

To je ale trapas! Vybrať sa do kina s tvojím novým objavom je síce super, ale počas mrazivého ticha si na plnú sálu uvaliť… úff. V marci by si sa mal vyhnúť akémukoľvek stretnutiu s touto osobou, zabrániš tak vyššie spomínanej nepríjemnej udalosti.

Škorpión (23. október – 21. november)

Vyrazíš si s blízkymi osobami do baru. Budete sa perfektne baviť, avšak vypiješ o čosi navyše. Okrem toho, že to všetko zaplatíš, nadiktuješ taxikárovi úplne neznámu adresu. Povieme ti, skončiť čistou náhodou v Gabčíkove nie je dvakrát výhra.

Strelec (22. november – 21. december)

Každý strelec, ktorý v marci oslavuje meniny, sa môže pripraviť na živé a netradičné darčeky. Dostať zajaca, sliepku, dážďovky aj holuba nie je pre každého. Na druhej strane, na MDŽ si nikto na ženy Strelkyne nespomenie.

Kozorožec (22. december – 19. január)

Ozve sa v tebe tvoje dobré srdiečko a rozhodneš sa stať dobrovoľníkom a bojovať za práva dinosaurov aj jednorožcov. Neraz ťa táto situácia dojme k slzám. Obdivuhodné.


Ešte viac zaujímavých noviniek, tipov, vtipov a inšpirácie? Poď na náš TikTok!

Zdroj: hashtag.sk
Odporúčame