Horoskop na december odhalí, čo si nájdeš pod vianočným stromčekom: Koho čaká nový smartfón a koho papuče?

obrys santu s pozadím hviezdnej oblohy

Pod stromčekom čaká na mnohých z nás poriadne prekvapenie (Zdroj: GettyImages)

#Vianoce sú už vážne za dverami. Dôkazom toho je nielen neúprosne blížiaci sa dátum, ale i čoraz viac ľudí v nákupných centrách, sociálne siete hemžiace sa vianočnou tematikou, meškanie objednaného tovaru a tak ďalej. Neodmysliteľnou súčasťou Vianoc sú rozhodne aj darčeky. Aj napriek tomu, že všade vidíš odporúčania a tipy na to, čo kúpiť ostatným, tento horoskop je zameraný iba na teba. Povie ti totiž, čo ťa čaká pod vianočným stromčekom!

Strelec (22. november – 21. december)

Jedna z najhorších vecí, aká sa ti môže v živote stať je to, že sa narodíš tesne pred Vianocami. Už zaručene ťa totiž čaká na narodeniny oveľa menej darčekov, pretože tvoji blízky si ich nechávajú pod vianočný stromček. Možno kvôli korone a možno kvôli tvojmu správaniu sa z darčekov pod vianočným stromčekom nebudeš tento rok veľmi tešiť. Nájdeš si tam totiž pracovné rukavice! Žeby ti chcelo okolie čosi naznačiť?

Kozorožec (22. december – 19. január)

Nie si na tom o nič lepšie v porovnaní so strelcom. Tebe kupujú darčeky tesne pred Vianocami a následne si uvedomia, že budeš mať ešte aj narodky, a tak ti časť z nich dajú až potom. Keďže si sa celý rok sťažoval na to, že nemáš čo na seba, tvoje myšlienky budú vypočuté. Pod stromčekom si nájdeš ten najgýčovejší vianočný sveter na svete. Ako protiklad ťa snáď potešia aspoň značkové tenisky.

 

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa @pulpythrift

Vodnár (20. január – 18. február)

Žiadna nuda ti pod stromčekom nehrozí. Keďže si vnímaný ako veľmi  vtipná a zábavná osoba, niekto si z teba poriadne vystrelí. Čakajú ťa o niekoľko čísel väčšie papuče v tvare ryby. Tomu sa hovorí štýl!

Ryby (19. február – 20. marec)

Všetci vedia, ako veľmi si túžil po novom telefóne. Zdá sa, že si vážne musel poslúchať. Teš sa na parádny smartfón, ktorý ti budú závidieť všetci kamoši v partii. Nezabudni sa poďakovať rodičom.

Baran (21. marec – 20. apríl)

Nie všetci sú na materiálne dary. Jediné po čom túžiš, je nájsť si konečne partnera. Pod stromčekom si síce žiadneho sexy neznámeho človeka nenájdeš, avšak tesne pred Vianocami sa rozhodneš oživiť svoj starý účet na Tinderi. Hooohooohoo, presne na Štedrý deň ti tam napíše osoba ako stvorená pre teba.

pár, dvojica
Každá love story musí nejako začať (Zdroj: Unsplash.com)

Býk (21. apríl – 20. máj)

Nesmrteľné PPP! Pyžamo, papuče, ponožky ťa ani tento rok neminú. Nič viac tam však nečakaj. Nevešaj hlavu, stále mohlo byť horšie.

Blíženci ( 21. máj – 21. jún)

Po tom, čo si nájdeš krabicu s obrázkom novej kancelárskej stoličky prídu na rad darčeky od starých rodičov. Nuž, nájsť si zavárané uhorky pod stromčekom znie ako zlý vtip, no čakaj práve to. Aspoň budeš mať čo hovoriť kamošom. Dobrú chuť.

Rak (22. jún – 22. júl)

Máš všetko, po čom si túžil a nájsť vhodný darček pre teba je poriadne trápenie. Nečuduj sa, že prichádza na rad kreatívna časť. Ty si pod stromčekom nájdeš knihu. Nie však hocijakú. Pôjde o čínštinu pre samoukov. Nuž, prajeme ti veľa šťastia a 圣诞节快乐.

Lev (23. júl – 22. august)

Cestovateľ telom aj dušou, bol síce za posledný rok iba na hranici okresu, no túžba po objavovaní v ňom stále drieme. Hurá, pod stromčekom si nájdeš výbavu, ktorá ťa vážne poteší. Nový kufor, obal na pas aj cestovný vankúšik. Tomu hovoríme krásne Vianoce!

ružový kufor
Kvalitný kufor sa vždy zíde. (Zdroj: Freepik.com)

Panna (23. august – 22. september)

Ak si si myslel, že papuče v tvare ryby alebo zavárané uhorky sú tým najhorším, čo niekoho čaká pod stromčekom, asi ťa sklameme. Ty na tom nebudeš o nič lepšie. Rodičia majú plné zuby toho, ako doma nepomáhaš, nemáš brigádu a napriek tomu máš poriadne vysoké nároky. Rozbalíš si tri darčeky. V jednom bude tvoja neopratá mikina a v druhom prášok na pranie. V treťom, spoločnom darčeku pre celú rodinu, sa o slovo prihlási robotický vysávač, ktorý ti pomôže s domácimi prácami.

Váhy (23. september – 22. október)

Aj keď sa veľmi snažíš, maľovanie nie je tvojou silnou stránkou. V inej kreatívnej oblasti ti to však možno pôjde lepšie. Dostaneš hrnčiarsky kruh. Tomu hovoríme originálny darček!

Škorpión (23. október – 21. november)

Nové lyže aj nadupané športové hodinky. Páni, tebe môžeme všetci iba ticho závidieť. Dúfame, že ich patrične využiješ a nebudú ti doma zapadať prachom.

Zdroj: Hashtag.sk
Odporúčame