Highlighty slovenských športovcov: Ktorí dvaja futbalisti sa pochválili radostnou novinkou?

bábätko futbalisti

Niektorí futbalisti privítali potomka (Zdroj: unsplash.com/Alex Pasarelu)

#Život športovcov nie je založený iba na úspechoch, ak ťa okrem toho zaujíma aj ich súkromie a bežný život, si na správnom mieste. Prezradíme ti, kto sa stal tenistom a tenistkou roka a čím sa pochválili Juraj Kucka a László Bénes. Prinášame ti totiž highlighty slovenských športovcov, ktoré nebudú iba o športe.

Spoznali sme tenistov roka

Alexa Molčana a Annu Karolínu Schmiedlovú vyhlásili v bratislavskom NTC za slovenských Tenistov roka 2022. Molčan zvíťazil v tradičnej ankete Slovenského tenisového zväzu prvýkrát, Schmiedlová získala ocenenie po štvrtý raz.

Molčan triumfoval v ankete, do ktorej svojimi hlasmi prispeli funkcionári, členovia Siene slávy, tréneri a novinári, suverénnym spôsobom s celkovým ziskom 220 bodov pred Norbertom Gombosom (72) a Lukášom Kleinom (43). Alex v uplynulej sezóne postúpil do finále turnajov ATP v Marakeši i Lyone a vo svetovom rebríčku sa udržal v elitnej päťdesiatke.

Baby boom

Počas uplynulého týždňa sa s radostnou novinkou pochválili až dvaja slovenskí futbalisti. Juraj Kucka na Instagrame spoločne s partnerkou Romanou prezradili, že sa im narodil syn Nathan. Futbalista László Bénes sa s spolu s manželkou tešia z dcérky, ktorej dali meno Liana.

Slováci v NHL

Tomáš Tatar prispel k výhre New Jersey Devils nad New Yorkom Rangers gólom a asistenciou. „Diabli“ vyhrali 5:3. Pre Tatara to bol šiesty presný zásah v sezóne. Adam Ružička strelil gól v zápase jeho Calgary Flames na ľade Caroliny Hurricanes. Slovenský hokejista zaznamenal v 11 zápasoch tejto sezóny NHL už 9 bodov za päť gólov a štyri asistencie.

Marián Gáborík oddychuje v exotike

Bývalý hokejista Marián Gáborík aktuálne trávi čas spolu s manželkou Ivanou a ich dvoma dcérami v ďalekej exotike. Na Instagrame sa pochválil takouto idylickou fotkou pod palmami.

Odporúčame