Highlighty slovenských športovcov: Ktorý tenista sa priblížil k svojmu grandslamovému maximu?

Highlighty slovenských športovcov, ktoré nie sú iba o športe (Zdroj: unsplash.com/Shep McAllister)

#Život športovcov nie je založený iba na úspechoch. Ak ťa okrem toho zaujíma aj ich súkromie a bežné radosti či starosti, si na správnom mieste. Ak chceš vedieť, kde dovolenkujú naši športovci a čo robí Daniela Hantuchová v Londýne, si na správnom mieste. Prinášame ti highlighty slovenských športovcov, ktoré nebudú iba o športe

Velez-Zuzulová, Krištofič a Valábik na dovolenkách

Naši športovci si počas týchto dní užívajú zaslúžený oddych. Bývalá lyžiarka Veronika Velez-Zuzulová sa pochválila fotkou z Francúzskej pláže so synom. MMA bojovník Samuel „Pirát“ Krištofič oddychuje v spoločnosti rodiny v Grécku. Bývalý hokejista Boris Valábik zas trávi čas s rodinou na Slovensku.

Alex Molčan na Wimbledone

Na najstaršom a najprestížnejšom tenisovom turnaji na svete, ktorý sa každoročne odohráva koncom júna a začiatkom júla, sa predstavil aj slovenský tenista Alex Molčan. Síce v 3. kole dvojhry nestačil Američanovi Taylorovi Fritzovi, podarilo sa mu vyrovnať svoje grandslamové maximum z vlaňajšieho US Open.

Tenista Filip Polášek s Austrálčanom Johnom Peersom to dotiahli do štvrťfinále štvorhry. Tam napokon podľahli Matthew Ebdenovi a Maxovi Purcellovi taktiež z Austrálie v troch setoch 4:6, 4:6 a 2:6. Aj oni sa tak s turnajom rozlúčili.

Na Wimbledone aktuálne ešte stále pôsobí naša bývala tenistka, Daniela Hantuchová. Po skončení kariéry sa z nej stala moderátorka svetových televízií a komentuje tenisové prenosy.

https://www.instagram.com/p/CfZiFeaL5Ln/?hl=sk


Chceš byť nonstop v obraze?

Zdroj: Hashtag.sk
Odporúčame