Highlighty slovenských športovcov: Zaslúžený oddych v zahraničí, luxusná oslava narodenín i titul majstra sveta!

Highlighty slovenských športovcov, ktoré nie sú iba o športe (Zdroj: Unsplash/ Toa Heftiba)

#Počas leta si aj naši športovci užívajú zaslúžený oddych po náročnej sezóne. Ich život však nie je založený iba na úspechoch. Ak ťa okrem toho zaujíma aj ich súkromie a bežné radosti či starosti, si na správnom mieste. Chceš vedieť, kam sa vybral Marek Hamšík, či aký úspech má za sebou biatlonistka Zuzana Remeňová? Prinášame ti highlighty slovenských športovcov, ktoré nebudú iba o športe.

Veľkolepá oslava

Bývala tenistka Dominika Cibulková usporiadali svojmu synovi veľkolepú oslavu. Jakubkove 2. narodeniny oslávili vo veľkom a honosnom štýle spoločne s veľkým množstvom blízkych. Synčekovi prajeme dodatočne všetko najlepšie.

Dovolenkový mood

Pred niekoľkými týždňami sa ukončili všetky prestížne ligy či už vo futbale alebo v hokeji a aj naši športovci si tak môžu užiť zaslúžený oddych. Futbalista Marek Hamšík trávi tieto dni v spoločnosti manželky a detí v Turecku. Hokejový brankár Adam Húska zatiaľ oddychuje na Slovensku, cez víkend trávil čas na Štrbskom plese. Hokejový obranca Lukáš Kozák momentálne veľa času venuje budovaniu rezortu v Chorvátsku, na ktorom pracuje spoločne s priateľkou Nelou Slovákovou.

Blahoželáme!

Futbalista Juraj Kucka sa na svojom Instagrame pochválil radostnou správou. S priateľkou Romanou čakajú bábätko.

Biatlonistka Zuzana Remeňová uplynulý týždeň absolvovala bakalárske štátnice. K titulu blahoželáme!

Majster sveta

Člen juniorského olympijského tímu, Vladimír Macura, sa stal trojnásobným majstrom sveta do 18 rokov vo vzpieraní. Na šampionáte v Mexiku ovládol najťažšiu hmotnostnú kategóriu do 102 kg. Gratulujeme!

Úspešný Sagan

Cyklista Peter Sagan aktuálne súťažil na pretekoch okolo Švajčiarska. V 3. etape sa mu dokonca podarilo zvíťaziť a pripísal si premiérový triumf v sezóne. „Som šťastný za toto etapové víťazstvo, moje prvé vo farbách @teamtotalenergies a rozhodne musím poďakovať všetkým svojim kolegom za ich dnešnú tvrdú prácu. Celý deň ťahali vpredu a vo finále som do toho išiel a vyhral som. Ako som už povedal, bude ťažké vrátiť sa do pretekárskeho režimu po mojej chorobe a troch mesiacoch bez pretekov. Chce to len čas, ale nakoniec sa mi to podarilo a je príjemné byť späť,“ napísal na svojom Instagrame. O pár dní neskôr však zverejnil správu, že je opäť pozitívny na koronavírus. Z pretekov Okolo Švajčiarska odstúpil pred záverečnou nedeľnou etapou, ktorou bola časovka vo Vaduze.


Chceš byť nonstop v obraze?

Zdroj: Hashtag.sk
Odporúčame