Highlighty slovenských športovcov: Na akých miestach oddychujú naši reprezentanti a ktorá lyžiarka oslavovala?

Highlighty slovenských športovcov, ktoré nie sú iba o športe (Zdroj: Unsplash/ David Vives)

#Život športovcov nie je založený iba na úspechoch, ak ťa okrem toho zaujíma aj ich súkromie a bežné radosti či starosti, si na správnom mieste. Ak chceš vedieť, na akých miestach oddychujú Pavol Regenda či Erik Jendrišek a aké podujatie vyhrala Monika Chochlíková, si na správnom mieste. Prinášame ti totiž highlighty slovenských športovcov, ktoré nebudú iba o športe.

Zaslúžený oddych

Bronzový medailista z Pekingu, hokejista Pavol Regenda, si po sezóne odbehol na Zrcé Beach spoločne s kamarátmi, kde si užil zaslúžený oddych po náročnej sezóne. Naopak, futbalisti Erik Jendrišek a Patrik Hromada trávia čas na dovolenkách v spoločnosti manželiek a detí.

Erik Černák opäť vo finále

Hokejisti Tampa Bay so slovenským obrancom Erikom Černákom sa tretí rok za sebou prebojovali do finále play off NHL. Postup si zabezpečili v šiestom dueli finále Východnej konferencie doma nad New Yorkom Rangers 2:1 a v celej sérii triumfovali 4:2 na zápasy. Teraz bojujú o tretí Stanley Cup za sebou proti Coloradu Avalanche.

Petra Vlhová oslavovala

Naša najlepšia lyžiarka, Petra Vlhová, oslávila pred pár dňam svoje 27. narodeniny. Prajeme všetko dobré, veľa zdravia, šťastia a úspechov.

Víťazná Chochlíková

Počas podujatia PML3 sa svetová šampiónka Monika Chochlíková stretla v zápase večera v odvete s francúzskou Juliette Lacroix. Zápas sa konal pod plnými pravidlami profesionálneho thajského boxu. Slovenka nedala súperke šancu a konečné výsledky hovorili v prospech slovenky, ktorá má pred sebou vrchol sezóny. Čakajú ju totiž svetové hry v Amerike.

Testovanie NHL

Hokejový útočník Filip Mešár patrí k najväčším talentom za posledné roky. Kvôli zraneniu ramena sa však nachvíľu odmlčal, no aktuálne zažíva vydarený NHL Draft Combine v Buffale, kde sa koná predsezónne testovanie. Na testovaní mladých hráčov, ktorí sa pripravujú na draft, sa pravidelne umiestňoval nad priemerom a celkom ovládol aj jednu z disciplín. Išlo o testovanie v tlakoch na lavičke so záťažou rovnajúcou sa 50 % vlastnej hmotnosti.


Ešte viac zaujímavých noviniek, rozhovorov, módy, kvízov, vtipov a inšpirácie? Poď k nám na Instagram!

Zdroj: Hashtag.sk
Odporúčame