Highlighty slovenských športovcov: Marko Daňo sa oženil, svadba sa konala v poriadnej exotike!

Highlighty slovenských športovcov, ktoré nie sú iba o športe (Zdroj: Unsplash/ Christian Joudrey)

#Život športovcov nie je založený iba na úspechoch, preto ti priblížime aj momenty z ich súkromia. Ak ťa zaujíma, ktorí slovenskí športovci tento víkend povedali áno svojim polovičkám, alebo kde a ako trávi zaslúžený oddych po sezóne Tomáš Tatar, si na správnom mieste. Prinášame ti totiž highlighty slovenských športovcov, ktoré nebudú iba o športe.

Dovolenky v zahraničí

Kapitán hokejistov z tohtoročných majstrovstiev sveta v hokeji, Tomáš Tatar, trávi zaslúžený oddych po náročnej sezóne na ďalekom Mauríciu spoločne s partnerkou Veronikou. Biatlonistka Ivona Fialková zas pred začiatkom sezóny naberá silu spoločne s rodinou v Chorvátsku.

Svadba na Havaji

Hokejista Marko Daňo sa oženil so svojou krásnou priateľkou, finalistkou Miss Universe 2015 Petrou Polákovou. Svadba sa konala na Maui na Havaji. Okrem neho si s priateľkou Andreou svoje áno povedal aj vodný slalomár a strieborný medailista z Tokia Jakub Grigar.

Nový prírastok do rodiny

Futbalový reprezentant Dávid Hancko sa stal prvýkrát otcom. Jeho manželka a tenistka Kristýna Plíšková mu porodila syna Adama. Blahoželáme!

Posledný zápas

Najlepší futsalista Tomáš Drahovský na svojom Instagrame prekvapil fanúšikov správou o konci svojho pôsobenia v španielskom klube Futbol Sala Garcia Santa Coloma. „Ďakujem mojim fanúšikom, dúfam, že sa vám moje hranie tu páčilo a ďakujem za pekné slová a všetko, čo som tu dostal. Cítil som sa ako doma. Na záver najdôležitejšie ďakujem mojej rodine, ktorá je vždy pri mne a podporuje ma,“ napísal. O novom pôsobení však ešte nepovedal viac, ako sám priznal, teraz je čas najmä na oddych.


Buď s nami aj na Instagrame a dozvieš sa o každom novom článku ako prvý!

Zdroj: Hashtag.sk
Odporúčame