Highlighty slovenských športovcov: Majstrovské oslavy na Liptove, ďalšie dieťa a ďalšia svadba

Highlighty slovenských športovcov, ktoré nie sú iba o športe (Zdroj: instagram.com/elza_eliskamin)

#Život športovcov nie je založený iba na úspechoch na hracej ploche, preto ti priblížime aj momenty z ich súkromia. Ak ťa zaujíma, ktorý slovenský futbalový reprezentant má za sebou svadbu, či ako trávia voľný čas Ján Lašák alebo bratia Žampovci, si na správnom mieste. Okrem toho ti priblížime úspech z pretekov vodného slalomu či z kvalifikácie našich florbalistov. Prinášame ti highlighty slovenských športovcov, ktoré nebudú iba o športe.

U Gáborika sa oslavovalo!

Bývalý hokejista Marián Gaborík s manželkou Ivanou oslavovali druhé narodeniny svojej dcéry Belly. O pár dní na to sa pochválili ďalšou radostnou správou, ich rodina sa rozrástla o ďalšie dievčatko – dcérku Leiu. Blahoželáme!

Florbalisti víťazne v kvalifikácii

Slovenskí florbalisti sa kvalifikovali na tohtoročné majstrovstvá sveta vo Švajčiarsku, ktoré sa budú konať od 5. do 13. novembra. Vďaka víťazstvu nad Nemeckom, Českom, Rakúskom a Pobrežím Slonoviny sa stali víťazmi kvalifikačného turnaja, ktorý sa konal v Taliansku.

Ďalšia svadba!

Futbalista László Bénes, ktorý aktuálne hrá za bundesligový klub Borussia Mönchengladbach a za národný tím Slovenska, sa na Instagrame pochválil radostnou novinkou. S priateľkou si povedali svoje áno. Blahoželáme!

https://www.instagram.com/p/CeBunITjtGR/

Titul majsterky i obhajoba prvenstva

Reprezentantka vo vodnom slalome Eliška Mintálová sa stala majsterkou Európy na domácom kanáli v Liptovskom Mikuláši. O titul sa delí s Taliankou Stefanie Hornovou, s ktorou dosiahli vo finále na stotinu rovnaký čas. Mintálová získala svoje prvé zlato na seniorskej úrovni. Blahoželáme!

Slovensko získalo na domácich majstrovstvách Európy vo vodnom slalome zlaté medaily aj v 3xC1 žien. Hliadka v zložení Emanuela Luknárová, Zuzana Paňková a Soňa Stanovská triumfovala pred Francúzskom a Českom. Slovenky tak obhájili vlaňajšie zlato z talianskej Ivrei.

Voľný čas

Martin Škrteľ si po skončení sezóny odbehol so synom do Monaka na Veľkú cenu F1. Bývalý hokejový brankár Ján Lašák po návrate z majstrovstiev zasa trávi čas na golfovom trávniku. Bratia Žampovci boli v Paríži podporiť tenistu Alexa Molčana, ktorý nastúpil na Roland Garros proti Novakovi Djokovičovi.


Buď s nami aj na Instagrame a dozvieš sa o každom novom článku ako prvý!

Zdroj: Hashtag.sk
Odporúčame