Highlighty slovenských športovcov: Veľkolepá oslava narodenín a podpis novej zmluvy – Slováci oslavovali

Ktorý bývalý futbalista oslávil štyridsiate narodeniny? (Zdroj: Unsplash.com/Adam Kring)

#Ak chceš vedieť, ktorý slovenský bývalý futbalista oslávil 40. narodeniny a kde sa stretli Marián Gáborík a Lajoš Klein, si na správnom mieste. Prinášame ti totiž highlighty slovenských športovcov, ktoré nebudú iba o športe.

Veľkolepá oslava

Bývalý futbalista Róbert Vittek oslávil 1. apríla svoje štyridsiate narodeniny. Vittek počas kariéry hral vo viacerých zahraničných kluboch, s reprezentáciou sa zúčastnil MS v Juhoafrickej republike 2010, odohral 82 zápasov a strelil 23 gólov. Dodatočne blahoželáme a prajeme všetko dobré!

Podpísanie zmluvy na ďalší rok

Automobilový pretekár Maťo Homola podpísal na rok 2022 zmluvu s Hyundai Slovensko. „Spolu s Hyundaiom vstupujeme už do 4. sezóny, z čoho mám úprimnú radosť a ďakujem za prejavenú dôveru a podporu. Budem sa snažiť o ďalšie víťazstvá a najlepšie výkony,“ napísal na svoj instagram.

Radostná novinka

Gábor Boráros sa stal v utorok otcom, narodila sa mu dcéra Zora. Blahoželáme! Prírastok do rodiny očakáva aj futbalista Matúš Bero, ten si ale ešte bude musieť chvíľu počkať. V každom prípade, obom mladým rodinkám už teraz gratulujeme.

https://www.instagram.com/p/Cb987uIAglv/

https://www.instagram.com/p/CbxP6RLNAEa/

Stretnutie na tanečnom parkete

Počas televíznej tanečnej show sa medzi divákmi vyskytli aj bývalý hokejista Marián Gaborík s manželkou Ivanou a UFC fighter Lajoš Klein s partnerkou Nikoletou.

Na návšteve v prezidentskom paláci

Prezidentka Zuzana Čaputová prijala v paláci úspešných olympionikov a paralympionikov a poďakovala im za vzornú reprezentáciu Slovenska. Nechýbali medzi nimi bronzoví hokejisti, zlatá Petra Vlhová či úspešní reprezentanti v paralympiáde.


Chceš byť nonstop v obraze?

Zdroj: Hashtag.sk
Odporúčame