Jediný open-air koncert HEX a Puding Pani Elvisovej v Bratislave – už túto stredu!

Kapela HEX aj s ich aktuálnym spevákom Šarkanom

Kapely HEX a Puding Pani Elvisovej sa objavia na festivale Plody doby (Zdroj: Tlačová správa)

#Festival Plody doby na podporu umelcov a zachovanie kultúry sa presunul na bratislavské pódium – fanúšikovia si koncerty môžu vychutnať na novej mestskej pláži Tyršák. Výnimočná séria dvojkoncertov festivalu Plody doby bude zavŕšená vystúpením kapiel HEX a Puding Pani Elvisovej.

Ich koncert bude už túto stredu – 26. augusta, brány sa otvárajú o 19:00. Koncert skončí tesne pred desiatou, s ohľadom na zachovanie nočného kľudu. Zároveň je obmedzená kapacita, a to v rámci opatrení proti šíreniu koronavírusu. Zvýhodnené vstupenky sú dostupné aj v sieti Predpredaj.sk.

Pozrite si videopozvánku kapely HEX:

Plody doby aj naďalej podporujú umelcov v núdzi, a to vďaka iniciatíve Aby kultúra žila. Fanúšikovia, ktorí chcú v náročnom období podporiť kultúru a umelcov dobrovoľným príspevkom, tak môžu urobiť na webovej stránke www.plodydoby.sk/podporte.

HEX a Puding Pani Elvisovej na plagáte Plody doby
Jediný open-air koncert HEX a Puding Pani Elvisovej v Bratislave už túto stredu. (Zdroj: Tlačová správa)

Viac o Plody doby: 

Projekt Plody doby vznikol ako prvý online festival na podporu kultúry a umelcov ako reakcia na krízovú situáciu v súvislosti s koronavírusom. V čase karantény vyzbieral vďaka dobrovoľným príspevkom spoločne s iniciatívou Aby kultúra žila vyše 12 000€ na podporu kultúry a umelcov v núdzi. Dnes pokračuje vo forme špeciálnych LIVE dvojkoncertov.

 

Zdroj: Tlačová Správa
Odporúčame