Herečka Mila Kunis: Rolu, ktorá jej otvorila možnosti, získala vďaka klamstvu!

Herečka Mila Kunis: Rolu, ktorá jej otvorila možnosti získala vďaka klamstvu! (Zdroj: Unsplash.com/ Vincentas Liskauskas)

#Komediálny seriál ,,Tie roky sedemdesiate“, ktorý vyšiel v roku 1998, vychovalo niekoľko známych šoubiznisových mien. Tak to bolo aj pri herečke Mile Kunis. Rodená Ukrajinka získala rolu len vďaka klamstvu. My vieme o aké ide!

V Hollywoode to nie je stále ľahké. O rolu v seriáli alebo filme musíte niekedy tvrdo zabojovať. Už dlhšie sa šepkalo, že Mila Kunis rolu získala len skrz klamstvo. Konkrétne išlo o úlohu Jackie Burkhart. Mila Kunis sa jej pritom zhostila len ako 14-ročná. Áno 14 ročná, práve o tom klamala pri konkurze. Viac o tom informuje portál Unilad.com. 

Pri otázke koľko má rokov, odpovedala klamlivo, a to, že má 18 rokov. Mile sa tento risk vyplatil a aj napriek tomu bola súčasťou seriálu. ,,Oh PS, mám 14 rokov.“ povedala Mila, keď vo formulári vyplnila, že potrebuje aj učiteľa, čo by, ako 18 ročná nepotrebovala. Tvorcov ani to nezastavilo a vyjadrili sa takto: ,,V tom bode sme ťa milovali, tak čo nás to zaujímalo? “

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Mila Kunis (@milalkunis)

Každý kto bol na nakrúcaní vedel, že má len 14 rokov. Nikdy ani nepociťovala, žeby jej hereckí kolegovia ju považovali za menej cennú len pre jej nižší vek. V seriály spoznala aj svojho dlhoročného manžela Ashtona Kucthera. Toto klamstvo jej otvorilo viacero dverí. Možno prikrášliť niečo sa niekedy oplatí.


Ešte viac zaujímavých noviniek, rozhovorov, módy, kvízov, vtipov a inšpirácie? Poď k nám na Instagram!

Zdroj: hashtag.sk, unilad.com
Odporúčame