Trailer k špeciálu o Harrym Potterovi dojal všetkých milovníkov mágie: Aké sú reakcie zo zákulisia?

Harry Potter špeciál

Harry Potter sa už čoskoro vráti v novom špeciáli (Zdroj: Warner Bros.)

#Pred niekoľkými dňami svetlo sveta uzrel trailer k špeciálu o Harry Potterovi, na ktorý už nedočkavo všetci čakáme. Daniel Radcliffe, Rupert Grint, Emma Watson a ďalší členovia hereckého obsadenia ôsmich legendárnych filmov o čarodejníkovi ktorý prežil, sa opäť stretli pred kamerami.

Ako môžeme vidieť už v traileri, všetci herci majú výnimočné puto, ktoré ich bude spájať už navždy. Slzy budeš mať na krajíčku už teraz, pretože silné emócie z videa len tak sršia. Koniec koncov, títo talentovaní mladí ľudia sa poznajú od detstva a spoločne pred kamerami dospeli.

„Premiéra filmu Harry Potter a Kameň mudrcov bola začiatkom neuveriteľnej cesty a bolo naozaj úžasné sledovať, ako sa tento pozoruhodný svet vyvíjal,“ povedal Tom Ascheim, riaditeľ Warner Bros. Global Kids, Young Adults and Classics.

K pocte nezabudnuteľnej sérii sa pripojí množstvo hercov. Medzi nimi je napríklad Helena Bonham Carter (Bellatrix Lestrangeová), Robbie Coltrane (Rubeus Hagrid), Ralph Fiennes (Lord Voldemort), Jason Isaacs (Lucius Malfoy), Gary Oldman (Sirius Black), Imelda Staunton (Dolores Umbridgeová), Tom Felton (Draco Malfoy), James Phelps (George Weasley), Oliver Phelps (Fred Weasley), Mark Williams (Arthur Weasley), Bonnie Wright (Ginny Weasleyová), Alfred Enoch (Dean Thomas), Matthew Lewis (Neville Longbottom), Evanna Lynch (Luna Lovegoodová) a Ian Hart (profesor Quirrell).

Premiéra bude už o pár dní

Keď sa stretneš na ulici so starým kamarátom, s ktorým ste sa už roky nevideli, máš pocit, akoby od posledného stretnutia neprešiel ani deň. Podobne to vyzeralo aj pri nakrúcaní špeciálu. „Je vzrušujúce sledovať, ako sa herci vracajú „domov“ do pôvodných kulís Rokfortu, kde pred 20 rokmi začínali. Vzduch priamo praská nábojom mágie. Všetci sú napätí a tešia sa, že budú môcť svojich fanúšikov vziať na výnimočnú a osobnú cestu, ktorú prežili pri nakrúcaní týchto neuveriteľných filmov,“ povedala výkonná producentka Casey Patterson.

„Program je poctou všetkým, ktorým tento kultúrny fenomén zmenil život – od talentovaných hercov a členov štábu, ktorí do tejto výnimočnej filmovej série dali kus seba, až po vášnivých fanúšikov, ktorí aj po dvadsiatich rokoch udržujú ducha tohto sveta nažive,“ dodal Tom Ascheim. Špeciál  s názvom Harry Potter 20 rokov filmovej mágie: Návrat do rokfortu, bude mať premiéru na HBO GO už 1. januára.

Zdroj: hashtag.sk, tlačová správa/HBO
Odporúčame