Obrovské chyby v Harry Potter špeciáli! Neuveríte, čo sa tvorcom podarilo: Toto že je Ema Watson?

Obrovské chyby v Harry Potter špeciáli!

Obrovské chyby v Harry Potter špeciáli! (Zdroj: Unsplash.com/ Artem Maltsev)

#Harry Potter patrí rozhodne medzi jeden z najobľúbenejších filmov všetkých čias. Tento rok sa na svetlo dokonca dostal špeciál Harry Potter 20th Anniversary: Return to Hogwarts. Fanúšikovia však po odvysielaní zostali šokovaní. Všimli si viaceré chyby. Toto že je Ema Watson?

Vďaka tomuto unikátnemu dokumentu sme mohli po čase opäť vidieť obľúbených aktérov, ktorí si vyslúžili srdcia mnohých divákov. Fanúšikovia sa tešili na túto novinku a preto ju sledovali skutočne pozorne a nič im neuniklo. Vo filme si totiž všimli zopár obrovských chýb, ktoré sa v ňom vyskytli.

Prvou z nich bola fotka malého dievčatka, ktorá sedí pri tanieri s ušami ako Minnie Mause. V špeciáli Harry Pottera malo ísť o obľúbenú Emmu Watson, ktorá stvárnila jednu z hlavných postáv. Na spomínanej fotke však v skutočnosti nie je ona, ale herečka Emmy Roberts.

Ďalšia chyba, ktorú v tomto dokumente urobili bolo pomenovanie bratov Phelpsových. Obaja sa totiž objavili na jednej snímke naraz a tvorcovia dole uviedli ich mená, avšak nesprávne. Bratia Oliver a James Phelps vo filme stvárnili Freda a Georgea Weasleyovocv. Bežnému divákovi by sa títo dvaja mohli skutočne pomýliť. Avšak tvorcom dokumentu by sa takéto niečo stať nemalo.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Oliver Phelps (@oliver_phelps)

Napriek tomu však k takejto chybe došlo a v titulkách im zamenili mená. Streamovacia platforma HBO Max, ktorá s týmto dokumentom prišla, okamžite uznala, že sa zmýlili a chyby opravili.

Zdroj: hashtag.sk, insider.com, latimes.com
Odporúčame