Predstav si, že minúta tvojho zárobku je vyčíslená v miliónoch: Tak to mal herec z filmovej série Harry Potter

Predstav si, že minúta tvojho zárobku je vyčíslená v miliónoch. Tak to mal herec z filmovej série Harry Potter (Zdroj:Unsplash.com/Rhii Photography)

#Možno si aj ty zháňaš brigádu, alebo prácu a zvažuješ, kde by si si najlepšie zarobil. Jednou z možností je aj herectvo, no tam ti klasický pohovor nestačí. Vieš, koľko zarobil známy herec Tom Felton za pol hodinu na obrazovke?

Filmovú a literárnu sériu Harry Potter pozná hádam každý z nás. Trojica priateľov Harry Potter, Hermonia Granger a Ron Weasley sa stali populárnymi a veľmi obľúbenými. Na druhej strane, menej obľúbená bola postava Draca Malfoya, ktorú stvárnil Tom Felton. Napriek tomu si zarobil neskutočné peniaze. Informuje o tom portál Unilad.com.

Vo fantasy sérii sa objavil prvýkrát len ako 14-ročný. Jeho miliónovú kariéru odštartoval prvý film Harry Potter a Kameň mudrcov.  Na obrazovke sa ukázal presne 31 minút a 45 sekúnd, a to mu zarobilo neuveriteľných 16 miliónov dolárov.  Ak sa ti zdá stále tvoj plat malý, nečudujem sa. Predstav si, že minúta tvojej práce ti zarobí 523 943 dolárov. To je dobrá mzda, však?

Samozrejme, nemôžeš sa porovnávať s hercom ako je Tom. Jeho kolegovia zarobili ešte viac. Rupert Grint, ktorý hral Rona Weasleyho, za 211 minút získal 43 miliónov dolárov. Ema Watson, ako Hermonia Granger, zarobila za 205 minút 72 miliónov dolárov. Najväčší zárobok, pochopiteľne, patrí Harrymu Potterovi, ktorého hral Daniel Radcliff. Za 539 minút si na svoj účet pripísal 97 miliónov dolárov. Teraz sa ti možno zdá zárobok Toma, ako smiešne peniaze, ale nie je to tak.

16 miliónov na účte ti môže popliesť hlavu, tak ako mladému hercovi. Tom si za svoje milióny kúpil autá značky BMW, zmrzlinové dodávky a v neposlednom rade aj typické tínedžerské veci ako skateboardy. Od svojej mamy sa napočúval vety: ,,Pracoval si tvrdo, tak si kúp čo chceš, ale pozor prídeš o peniaze.“ Tak to aj bolo, keď mal kvôli svojej autičkárskej mánii dva roky ťažkosti s peniazmi. Odvtedy je herec so svojimi peniazmi opatrnejší.


Buď s nami aj na Instagrame a dozvieš sa o každom novom článku ako prvý!

Zdroj: hashtag.sk, unilad.com
Odporúčame