Harry a Meghan oznámili návrat: Na Netflix prichádzajú s novým dokumentom

Harry a Meghan vydali dokument (Zdroj:Unsplash.com/ King's Church International)

#Kráľovský dvor čelí ďalším obvineniam. Teraz sú spojené s rasizmom, ktorý sa týka Williamovej krstnej matky. Práve teraz je William a Kate v Bostone, kde sa zaujímajú aj o tento problém. Zároveň bola vydaná ukážka šesťdielného dokumentu, ktorý má údajne odhaliť pravdu.

Pripravovaný dokument je o britskom princovi Harrym a jeho manželke Meghan. Vraj sú v stávke vysoké názory a má zmysel počuť príbeh aj z druhej strany. To si myslí princova manželka Meghan. Odkedy sa pred dvoma rokmi vzdali kráľovských povinností a odišli žiť do Kalifornie, nie je žiadnou noivnkou, že neboli až takými obľúbencami. Ich odchod viedol aj k nezhodám v rodine, hlavne medzi terajším Kráľom Karolom III. a princom Williamom. Informuje o tom portál Reuters.com

Naposledy svoj názor verejnosti pred kamerami vyjadrili v rozhovore s Oprah Winfrey, kde spôsobili ošiaľ a na monarchiu sa valila vlna kritika. Tá dokonca spôsobila aj krízu. Zatiaľ sme v traileri mohli vidieť čiernobiele zábery manželov, o ktorých sme doteraz určite nevedeli. Tiež fotografie s Williamom a Kate, kde všetci vyzerajú znepokojene a nepríjemne.

Trailer nám ponúka len jemný pohľad na to, čo nás môže čakať. Špekuluje sa, že dokument, ktorý má šesť častí, by na Netflixe mohol byť zverejnený už 8. decembra. Ako uviedol Netflix, dokument sa podelí o druhú stranu ich milostného príbehu. Tiež ukáže veci, ktoré boli nútení spraviť a napokon cítili nutnosť odchodu z inštitúcie.

Silné sú aj slová Harryho, ktorý vraví: ,,Nikto nevidí, čo sa deje za zatvorenými dverami,“ Uvidíme, možno sa to dozvieme práve 8. decembra. Podľa Harryho spravili všetko, čo mohli, aby chránili svoju rodinu.


Ešte viac zaujímavých noviniek, tipov, vtipov a inšpirácie? Poď na náš TikTok!

Zdroj: hashtag.sk
Odporúčame