Toto čakal len málokto! Na Instagrame sa objavila obľúbená Hannah Montana: Príde pokračovanie seriálu?

Hannah Montana je na Instagrame.

Hannah Montana sa pripojila na Instagram. Zdroj: Instagram.com/mileycyrusslatt

#Napriek tomu, že od vysielania úspešného seriálu Hannah Monata ubehlo už niekoľko rokov, stále má nespočetné množstvo fanúšikov. Seriál sa zameriaval na Miley Stewartovú, ktorá žila dvojaký život – cez deň bola študentkou, no v noci bola známou hudobníčkou. 24. marca ubehlo od vysielania prvej časti presne 15 rokov a na fanúšikov čakalo prekvapenie, ktoré by čakal naozaj len málokto.


Miley Cyrus potešila všetkých fanúšikov známeho seriálu: Hannah Montana by sa mohla vrátiť na obrazovky


Známa postava sa v tejto deň objavila na Twitteri aj na Instagrame. Konto je overené modrým štítkom a na profilovej fotke môžeme vidieť samotnú predstaviteľku Miley Cyrus. Aj prvý príspevok na tomto profile je spojený s herečkou a speváčkou, ktorú dnes pozná celý svet. Miley píše Hannah Monate list, v ktorom spomína na momenty, ktoré ako herečka v tomto seriáli prežila.

Vo svetle nedávnych vyjadrení Miley Cyrus však začali fanúšikovia špekulovať aj o tom, že ide o prvý krok k pokračovaniu. V auguste 2020 totiž speváčka povedala, že by si Hannah rada znova zahrala. Spomenula vtedy však, že by musela ísť „so slečnou Montanou“ nakupovať, lebo sa zasekla v roku 2008.

Myslíš, že príde pokračovanie Hannah Montany?

 

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Hannah Montana (@hannahmontana)

Zdroj: hashtag.sk, instagram.com/Hannah Montana
Odporúčame