Tvoríte originálne handmade produkty? Zviditeľnite svoj kreatívny biznis

handmade výroba

Vďaka intuitívnej stránke Robene.sk je možné zviditeľniť Vaše handmade produkty (Zdroj: Pexels.com)

#Vďaka stále silnejúcemu trendu handmade výrobkov vznikol nový priestor pre kvalitné produkty a poteší minimalistickým vzhľadom i prehľadným systémom. Vybudujte svoj kreatívny biznis s projektom Robene.sk, ktorý vás vytiahne vyššie aj pomocou online marketingu.

Aj Slováci dávnejšie zistili, že doma majú mnoho kvalitných návrhárov, šperkárov a iných umelcov či remeselníkov. Ručne robené produkty získali punc unikátnosti.
S dopytom po ručnej práci vzniklo neúrekom nových značiek. Šikovní ľudia šijúci šaty, štrikujúci obrovské deky, háčkujúci rozkošné hračky pre deti, talentovaní šperkári…

Odrazu však môže byť problém presadiť sa a zviditeľniť. Ľudia či značky tvoria tisíce nových produktov a umiestňujú ich na rôzne handmade portály. Nie všetky stránky ponúkajúce služby e-shopu sú však kvalitné.
Robene.sk je nový online priestor pre tvorivých ľudí ponúkajúci veľa výhod. Okrem prehľadnosti systému, podpory a priateľskosti zo strany tímu, ponúka aj možnosť zviditeľniť sa formou rozhovorov a bannerovej kampane. Vďaka silnému partnerovi Zoznam.sk môžu výhody čerpať aj členovia handmade komunity na robene.sk.
V rámci spolupráce s robene.sk máte možnosť zviditeľniť sa prostredníctvom článkov, rozhovorov a bannerových kampaní na viacerých obľúbených stránkach, ako napr. feminity.sk, hashtag.sk či topky.sk
Skúsenosť s handmade portálom má aj slovenská značka ovin, ktorá pletie nádherné kúsky z merino vlny: „Teším sa, že existuje váš portál. Podporuje tunajších handmade tvorcov a pomáha im presadiť sa v súčasnej náročnej „fast fashion“ dobe. Verím, že sa vám bude dariť aj naďalej. Páči sa mi, že je taký jednoduchý a minimalistický.“

Handmade rukavice
Značka ovin vyrába krásne teplé produkty z kvalitnej merino vlny. (Zdroj: Robene.sk)

Jednoduchý a prehľadný
Robene.sk ponúka niekoľko efektívnych vyhľadávacích filtrov, pomocou ktorých sa milovníci handmade tvorby dostanú bližšie k vašej vecičke.
Celá stránka je navrhnutá minimalisticky a intuitívne. Pri každom produkte je možnosť kontaktovať predajcu, čo uľahčuje celkovú komunikáciu a pomáha tvoriť vzťahy v komunite. Ako predajca oceníte aj poriadok v komunikácii s klientom, prehľad v objednávkach a dokladoch.
Recenziu poskytla aj Milica z Lu.Lo bags: „V dnešnom online svete je veľa portálov, ktoré združujú handmade výrobcov, ale nie každý je prehľadný a kvalitný. Robene.sk je mladý portál a už od začiatku sa nám páčila jednoduchá, prehľadná administrácia a marketingové kampane v digitálnom prostredí, ktoré pomáhajú lokálnym tvorcom. Držíme robene.sk palce a budeme sa tešiť na ďalšie novinky a vylepšenia.“

Handmade ruksaky
LuLo bags vyrábajú kvalitné kožené kabelky a tašky. (Zdroj: Robene.sk)

Bezpečnosť na prvom mieste
Vďaka prepracovanému obchodnému modelu je chránený zákazník aj predajca. Robene.sk je garantom každého obchodu, čo znamená, že platba faktúr je realizovaná po úspešnom dodaní tovaru kupujúcemu (k 15. a 30. dňu v mesiaci) v závislosti od termínu dodania produktu zákazníkovi.
Neplatíte žiadne mesačné či transakčné poplatky!

Kuriér na jeden klik
V súčasnosti si najviac obľúbite „jednoklikového“ kuriéra, ktorého ocenia obe strany – predávajúci i nakupujúci. Samozrejme, každý obchodník si môže vybrať z rôznych foriem dopravy. Kuriér, ktorý ušetrí kopec času, pošta či osobné vyzdvihnutie.

Rozbehnite svoj kreatívny biznis a zviditeľnite sa s robene.sk. Otvoriť si obchodík vám zaberie pár minút. Ak by ste mali otázky, napíšte na info@robene.sk. Rozbehnúť svoj vlastný biznis môžete už dnes. Držíme palce!

Zdroj: Tlačová Správa
Odporúčame