Herná séria Halo dostane seriálové spracovanie: Vychutnaj si prvé zábery epického vesmírneho dobrodružstva

Seriál Halo uvidíme na Paramout Plus už budúci rok

Seriál Halo uvidíme na Paramout Plus už budúci rok (Zdroj: Paramout Plus)

#Na tohtoročných The Game Awards sa akoby roztrhlo vrece s novými trailermi a ohláseniami. Okrem nových hier sme sa dočkali aj trailerov na zaujímavé filmy, napríklad na druhého Sonica. Viac nás však zaujalo seriálové spracovanie legendárnej hernej série Halo. Najnovší diel Infinite si práve teraz môžeš zahrať na PC a na Xbox Series.

Vitaj v 26. storočí, v ktorom ľudstvo bojuje o prežitie. Zem ohrozuje nová forma mimozemského života, známa ako Covenant. Musíme povolať našich najodvážnejších hrdinov v známych olovených oblekoch, aby obránili nevinných ľudí a nastolili znova mier.


Netflix prichádza s obrovskou novinkou: V aplikácii nájdeš od dnes aj hry!


Prvá séria seriálu Halo bude obsahovať 9 hodinových epizód. Jej spracovania sa chopila streamovacia služba Paramount Plus. Tí majú zo sci-fi akčného žánru za sebou nepodarok Infinite s Markom Wahlbergom a Chiwetelom Ejioforom a preto sa bojíme, aby na rovnakej vlne neskočilo aj Halo.

Projekt zastrešia Steven Kane a Kyle Killen, showrunneri seriálov The Last Ship a Lone Star. Úlohy Mastera Chiefa sa zhostí Pablo Schreiber (Den of Thieves, 13 Hours, First Man) a tešiť sa môžeme aj na hudobný pokres talentovaného skladateľa Petera Rottera, ktorý sa už podieľal na hudobnej produkcii veľkých hollywoodskych projektov. Premiéra je naplánovaná na rok 2022.

Zdroj: hashtag.sk, Paramount Plus
Odporúčame