Halloween je už pomaly za dverami: Pozri sa na unikátne nápady, ako si skrášliť svoju domácnosť

Halloween je pomaly tu: Unikátne tipy na výzdobu. (Zdroj: Unsplash.com/Craig Dimmick)

#Obľúbený americký sviatok Halloween si určite našiel svojich obdivovateľov aj na Slovenku. Chceš si aj ty skrášliť svoju domácnosť a naladiť sa už konečne na jeseň? My ti ponúkame pár tipov.

Aj keď v tvojej peňaženke je prievan nezúfaj! Tieto tipy nebudú stáť majlant, ale len pár eur či niekedy dokonca centov.

Tekvice

Tekvicou rozhodne nič nepokazíte. Nielenže si môžete uvariť výborný koláč z jej dužiny, ale ešte si môžete aj skrášliť domácnosť. Stačí v nej vyrezať len pár otvorov a poriadne strašidelnú tvár.

Pre tých lenivších úplne postačí si tekvice len tak vystaviť. Aj samotné do vášho domu prinesú príjemnú Hallowensku náladu.

(Zdroj: Unsplash.com / Bee Felten-Leidel)

Balíky sena či stonky kukurice

Pomocou sena môžete vypchať klobúk, či vo vašom dome zostrojiť strašiaka. Nestojí to pritom takmer nič! Pokiaľ máš doma senu a staré oblečenie tak hurá do práce. Kreativite sa medze nekladú.

(Zdroj: Unsplash.com/Michel Stockman)

Listy

Medzi najtypickejšie dekorácie patria určite rôznofarebné listy, ktoré taktiež skrášlia každú domácnosť. Stačí len trochu kreativity a spolu s tekvicami si môžete vytvoriť príjemnú jesennú výzdobu.

(Zdroj: Unsplash.com/
Timothy Eberly)
Zdroj: hashtag.sk, austintexas.gov
Odporúčame