Herní fanúšikovia sa dočkali: Nový God of War odhalil dátum vydania, zahráš si ho ešte tento rok!

Nový God of War dorazí už tento november

Nový God of War dorazí už tento november (Zdroj: Sony Interactive Entertainment)

#V roku 2018 sme sa dočkali malého herného zázraku. Hra God of War, ktorá bola rebootom svojej pôvodnej trilógie a pár menších pokračovaní, sa stala jednou z top hier roka, pričom získala desiatky ocenení a kvalitatívne predčila všetko, čo dovtedy materské štúdio Santa Monica vyprodukovalo. Stala sa podľa The Game Awards aj hrou roka a porazila Red Dead Redemption 2 od Rockstar Games.

Po štyroch rokoch sa hráči dočkajú pokračovania, ktoré je snáď ešte očakávanejšie ako prvý diel novej hry. Titul s názvom God of War: Ragnarok predstavil dátum oficiálneho vydania vo veľkom – novým trailerom, v ktorom láka na množstvo akcie v chladných útrobách Škandinávie.


Rebríček najlepších hier na PlayStation: Hral si už všetky, alebo si niektoré pridáš na wishlist?


Vydanie nového God of War je naplánované na 9. novembra 2022 a podľa ratingu M (teda Mature – pre dospelých) to vyzerá tak, že by sme sa ho skutočne mohli dočkať načas. Rating totiž získa len hotová hra. Často sa stáva, že hry sú odkladané, pretože oproti filmom a seriálom sú oveľa náročnejšie na spracovania a vyžadujú si aj optimalizáciu na rôzne zariadenia.

God of War: Ragnarok túto optimalizáciu však nepotrebuje, pretože je stále exkluzivitou konzoly PlayStation. Na iné zariadenia sa zrejme dostane o pár rokov neskôr. Ukážka nám okrem súbojov Kratosa a Atreusa predstavila aj nové príšery zo severskej mytológie, avšak hlavný antagonista je stále neznámy.

Tešíš sa na novinku God of War: Ragnarok a objednáš si ju už v predpredaji alebo budeš čakať na prvé reakcie kritikov?


Chceš byť nonstop v obraze?

Zdroj: hashtag.sk, blog.playstation.com
Odporúčame