Tretí ročník Gin Festu má NOVÉ miesto aj program: Čo ponúkne milovníkom drinkov?

Barman na Gin Feste

Gin Fest ponúkne tie najlepšie Giny a drinky z neho (Zdroj: Gin Fest)

#Tohtoročný GIN FEST sa uskutoční 3. septembra 2020, v priestoroch bratislavského Edison Parku. Rovnako, ako tomu bolo aj pri vypredanom minulom ročníku, festival okrem eventových priestorov pod strechou ponúkne aj outdoorovú časť s food courtom.

Pre všetkých milovníkov ginu a drinkov s ním miešaných, festival v rámci svojho programu ponúkne dve časti:

  • Časť určenú pre odbornú verejnosť v časovom rozmedzí od 10:00 do 16:00 hod.
  • Časť pre širokú verejnosť, ktorej štart je naplánovaný na 16. hodinu a potrvá do polnoci.
Barman pripravujúci drink
Profesionálni barmani, ktorí ti pripravia skvelé drinky (Zdroj: Gin Fest)

Na Gin Feste v Bratislave sa za predošlé tri ročníky predstavilo veľké množstvo domácich i zahraničných osobností, barmanov, zástupcov značiek a výrobcov, odborníkov na danú tému všeobecne. Aj vďaka nim je tento festival jedným z najrešpektovanejších gastronomických eventov Slovenskej republiky. Návštevnosť neustále stúpa a preto zohnať vstupenku v deň konania akcie by mohol byť problém. Všetkým záujemcom odporúčame využiť predpredaj vstupeniek.

Gin Fest na predpredaj.sk
Vstupenky na Gest Fest je možné zakúpiť na predpredaj.sk (Zdroj: predpredaj.sk)

Aj tento rok organizátori sľubujú veľké veci – predstavenie exkluzívnych noviniek na našom trhu, originálne drinky od progresívnych barmanov a stánky významných svetových výrobcov ginov. To všetko na jednej adrese a v jednom dni! Zo všetkých pripravovaných atraktívnych brandov a mien už v tejto chvíli môžeme, ako veľké lákadlo, predstaviť aspoň jednu prednášku, ktorú povedie legendárny Martin Žufánek. Bude hovoriť o investíciách alko komodít. Program organizátori postupne doplňujú na facebookovej udalosti GIN FESTU 2020.

Miešaný drink na Gin Feste
Súčasťou Gin Festu budú aj rôzne miešané nápoje (Zdroj: Gin Fest)

Deň plný lahodných koktejlov, významných gastronomických osobností, dobrej nálady a ginu je nutnosťou a povinnosťou pre každého, komu skvelý gin chutí a kto ho má jednoducho rád.

Program GIN FESTU 2020 nájdete tu.

Zdroj: Tlačová Správa
Odporúčame