Frozen s jeho novým tímom vyhral hneď prvý turnaj: Slovenskému talentu finále sadlo ideálne

Ilustračná fotografia (foto: Matej Hudák)

#Hráči z tímu NoChance, ktorého súčasťou je aj najväčší slovenský talent Frozen, zvíťazili v online turnaji Pixel.bet Brawl a na svoje konto si tak pripísali slušnú odmenu 6000 dolárov. Slovenský hráč hry Counter-Striker: Global Offensive David Čerňanský tak uspel  hneď na prvom turnaji po prestupe z tímu Gunrunners.

Frozen do tohto turnaja vstúpil ešte vo farbách Gunrunners, kde odohral celú skupinovú fázu a štvrťfinálový zápas, po ktorom však československý celok vypadol. Talentovaný 16-ročný hráč po tomto zápase prestúpil a za NoChance si taktiež zahral v štvrťfinále. To bolo pre slovenského strelca úspešné, keď nad Dánmi z Copenhagen Flames jeho tím vyhral 2:0.

Podobným výsledkom vyhrali NoChance aj v semifinále proti Poliakom z X-komu a čerešničkou na torte bol finálový zápas proti ďalšiemu európskemu mixu Cats. Na prvej mape Dust2 si NoChance počínali suverénne a mapu ovládli 16:8 po silnej teroristickej strane. Druhou mapou bola Mirage a tá ideálne sadla práve Frozenovi, ktorý dokázal pri víťazstve jeho tímu 16:14 vystrieľať neskutočných 37 fragov v pomere k 17 smrtiam.

Frozena v najbližšej dobe čaká turnaj pod názvom QIWI Teamplay Season 3, kde je vypísaný prizepool 7530 dolárov a začiatkom februára LOOT.BET HotShot Series Season 1, kde 16 tímov bude bojovať o podiel z 15 000 dolárov.

 

Odporúčame