Filmový Sherlock Holmes nie je v reálnom živote až taký priateľský: Pozrite, aké podmienky určil svojej kolegyni

Filmový Sherlock Holmes nie je v reálnom živote až tak priateľský: Pozrite aké hranice určil svojej kolegyni (Zdroj: Unsplash.com/ Keiteu Ko)

#Len včera, 4. novembra, vyšlo pokračovanie filmu ,,Enola Holmes 2“. V hlavnej role sa opäť ukázala Millie Bobby Brown ako Enola Holmes a Henry Cavill ako jej brat Sherlock Holmes. Ich vzťah má hranice a podmienky, poď zistiť aké!

Millie Bobby Brown je len 18-ročná herečka, ktorá sa preslávila vďaka seriálu ,,Stranger Things“, kde účinkovala, keď mala dokonca len 12 rokov. Millie má aj vlastnú kozmetickú značku, a napriek svojmu mladému veku dosiahla veľké úspechy. V seriáli Stranger Things spoznala aj svojich kamarátov a na natáčanie spomína ako na stretnutia s rodinou. 

To sa zmenilo pri nakrúcaní filmov ,,Enola Holmes“ a ,,Enola Holmes 2“ – medzi hlavnými hercami Henrym a Millie nie je také priateľstvo, ako by si si mohol myslieť. Henry Cavill má v zmluve podmienku, že sa ho jeho hereckí kolegovia nebudú pýtať na osobný život. ,,Henry je na mňa veľmi prísny a to oceňujem,“ povedala Millie. Tento prístup by sa ti mohol zdať chladný, no Millie vzťah opisuje ako dospelácke priateľstvo. Považuje ho za dobré a pekné.

Millie Bobby Brown hovorí, že herecká rola Enoly Holmes je v jej kariére kľúčová. Na popularite filmu má veľkú zásluhu aj režisér Harry Bradbeer, ktorý film doladil svojim citom na pozornosť a detail, ako tvrdí aj hlavná hviezda Millie. Je to pre ňu splnený sen, pokračuje: ,,Pokiaľ ide o mňa, naučila som sa veľa vecí, toto je veľmi dôležitý kľúčový moment v mojej kariére a živote. Toto je moja prvá skutočná rola.“ Výkon Millie a Hanryho v Enole Holmes 2 posúď, napokon, už sám.


Ešte viac zaujímavých noviniek, rozhovorov, módy, kvízov, vtipov a inšpirácie? Poď k nám na Instagram!

Zdroj: hashtag.sk, unilad.com
Odporúčame