Filmová scéna sa mení: Na obrazovkách uvidíme herečkino práve ja

Herečkina pravá tvár na obrazovkách (Zdroj: Unsplash.com/ Oxana Melis)

#Tretiu sériu seriálu ,,Dead to me“ si môžeš na Netflixe pozrieť už od 17. novembra. Práve v nej hviezdi herečka Christina Applegate, ktorej sa nedávno zmenil život.

Christina Applegate, seriálová Jen Harding, je vdova, ktorá sa snaží vypátrať muža, ktorý zrazil jej manžela. Spriatelí sa s jednou ženou, ktorá síce je optimistická, no niečo skrýva. Seriál ,,Dead to me“ môžeš sledovať už od roku 2019. V prvých epizódach uvidíš herečku ako kedysi.

Leto 2021 sa jej však stalo osudným. Definitívne jej bola diagnostikovaná skleróza multiplex – autoimunitné ochorenie, pri ktorom je imunitný systém nadmerne aktívny a napadá štruktúru centrálneho nervového systému. Práve kvôli tomuto zisteniu sa aj natáčanie tretej série muselo odložiť o päť mesiacov. Informuje o tom portál Independent.com

Roky pociťovala brnenie a necitlivosť v končatinách. Ochorenie spôsobuje aj ťažké chodenie, preto si pomáha paličkou. Herečka tiež pribrala 18 kíl, takže jej vzhľad sa zmenil. Pri novej sérií uviedla, že sa bojí, ako ju diváci budú vnímať, či si všimnú rozdiely v jej fyzických prejavoch, keďže je to po prvýkrát, čo ju môžeme vidieť na plátne po diagnostikovaní choroby. Christina je aj napriek tomu stále charizmatická a rovnako veľká profesionálka ako kedysi. 

A možno je to poslednýkrát, kedy uvidíš herečku v seriáli. Christina tvrdí, že si potrebuje dať pauzu. Zvyká si na svoje telo a na to, čo je jej pohodlné. Ak by aj tento seriál znamenal koniec jej kariéry, svoj jeden sen už splnila.

„Môj život sa začal, keď som ako malé dieťa čakala v rade, aby som videla prvé Hviezdne vojny na tejto ulici, v tom istom divadle. Pozerala som sa na tieto hviezdy na chodníku a hovorila som si – Kto sú títo ľudia? Čo urobili? Urobili niečo správne? Urobili niečo zle? Nech je to čokoľvek, aj ja chcem takú hviezdu mať. Chcem jednu! Mala som päť rokov. Tento deň pre mňa znamená viac, ako si dokážete predstaviť,“ povedala herečka, keď sa práve jej nedávno na chodníku slávy venovala jedna hviezda. Napriek ochoreniu prišla na podujatie s gráciou a svoj veľký moment si užila.


Chceš byť nonstop v obraze?

Zdroj: hashtag.sk
Odporúčame