Známy herec boduje s novým dokumentom: Ak trpíš depresiou, prokrastináciou alebo sa len cítiš uviaznutý v živote, potom si ho určite pozri

Film Stutz (Zdroj: YouTube/Netflix)

#Jonah Hill je americký herec, ktorého môžeš poznať z filmov ako 21 Jump street alebo Vlk z Wall Street. Teraz na Netlifxe môžeš vidieť aj jeho zraniteľnejšiu stránku v novom dokumente s názvom ,,Stutz“.

V dokumente uvidíš samotného Jonaha Hilla, no okrem toho dokument aj sám režíruje. Film sleduje psychiatra Phila Stutza, ktorý je popredný terapeut. Je terapeutom aj herca Hilla. Celý dokument je séria rozhovorov medzi nimi. Spoločne sa ponoria do životných príbehov duševného zdravia. Stutz tiež vysvetľuje vzťahy medzi lekármi a pacientmi. Informuje o tom portál Unilad.com

Phil Stutz má za sebou 40 rokov práce a na konte nespočetné množstvo pacientov. Medzi nimi aj veľké celebrity, ktoré boli kedysi k terapiam skeptickí. Ľudia, ktorí film videli ho považujú sa nesmiernu dávku inšpirácie. ,,Ak trpíte depresiou, prokrastináciou alebo sa len cítite uviaznutí v živote, potom vám odporúčam, aby ste si pozreli toto. Môže to byť tá najlepšia vec, ktorú dnes robíte,“ vyjadrila sa diváčka na Twitteri.

Film, ktorého producenti sú Rooney Mara a Joaquin Phoenix má úspech aj na stránke Rotten Tomatoes, kde agregátor recenzií vyhodnotil film na 100%. Je dobré pripomenúť, že stránka hodnotí každú profesionálnu recenziu, nie len tie pozitívne. 100% úspešnosť si zatiaľ vyslúžil zo 17 recenzií kritikov.

Na obrazovke neuvidíme jednorázový rozhovor medzi terapeutom a pacientom, ale uvidíme úprimný rozhovor o duševnom zdraví človeka. Dvaja muži sa porozprávajú aj o ľudských nedostatkoch, ktoré nakoniec ľudí spájajú. The Los Angeles Times dokument ocenili tiež: ,,Tento film má dôstojný cieľ: zmeniť perspektívy ľudí, ktorí by mohli byť práve teraz zranení.“  Už od 14. novembra si mohol dokumnet pozerať na Netflixe.


Ešte viac zaujímavých noviniek, rozhovorov, módy, kvízov, vtipov a inšpirácie? Poď k nám na Instagram!

Zdroj: hashtag.sk
Odporúčame