Ďalší skvelý turnaj na ostrove za nami: UFC má po dlhej dobe šampióna už aj v mušej váhe

UFC ostrov pred začiatkom turnaja

UFC ostrov je útočiskom letných MMA turnajov (Zdroj: Instagram.com/ufc)

#Dnes je to presne týždeň od fantastického vstupu Jiřího Procházky do UFC na ostrove v Abu Dhabi. Ako sme v UFC zvyknutí, turnaje sa konajú každý víkend. Na turnaji, ktorý prebehol v noci zo soboty na nedeľu, sa konala aj titulová odveta Figueiredo vs. Benavidez. Figueiredovi sa tentokrát podarilo splniť váhový limit a po výhre v prvom kole získal opasok šampióna UFC.

 

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa ufc (@ufc),

Rýchly proces

Prvý zápas bol hneď medzi Deivesonom Figueiredom a Josephom Benavidezom. Nakoľko to bol vtedy titulový zápas a Figueiredo nenavážil, titul v mušej váhe zostal stále voľný.

Odveta medzi oboma aktérmi sa od prvého zápasu veľmi nelíšila. Dominantným výkonom zvíťazil Deiveson Figueiredo hneď v 1. kole via submission. Momentálne má UFC šampióna v každej váhe.

 

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa ufc (@ufc),

Promo na UFC 253

Počas tohto turnaja bol oficiálne potvrdený titulový zápas medzi doposiaľ neporazenými Israelom Adesanyom a Paulom Costom. Zápas je vypísaný na 5×5 minút a prebehne 19. septembra. Sledoval si tento turnaj? Čo hovoríš na výsledky? Podeľ sa s nami o svoj názor v komentároch nižšie.

Zdroj: ufc.com, hashtag.sk
Odporúčame