Online festival Plody doby sa presúva na živé pódiá: Prinesie 3 špeciálne dvojkoncerty, ktoré musíš zažiť

Skupina Hex

Aj Hex sa predstavia na festivale Plody doby (Zdroj: Facebook/HEX)

#Virtuálny festival Plody doby, ktorý vznikol v čase koronakrízy na podporu kultúry, pokračuje ďalej. Počas augusta sa presúva na vonkajšie pódiá s kapelami, ktoré sa tešia na svojich fanúšikov naživo – zodpovedne a pri zachovaní všetkých preventívnych opatrení. Plody doby pre fanúšikov prinášajú výnimočné koncerty vo výnimočnej dobe – špeciálne dvojkoncerty slovenských kapiel tentokrát naživo v Bratislave na novej mestskej pláži Tyršák.

Plagát Plody doby festival
(Zdroj: Plody doby)

Plody doby prinesú na bratislavské nábrežie v priebehu augusta až tri koncerty – 13. augusta vystúpia ULTRAZVUK (Vec a Tono S.) a Darkness Positive + hostia, 20. augusta potešia fanúšikov kapely PARA a Korben Dallas a letné open-air dvojkoncerty uzavrú 26. augusta kapely HEX a Puding pani Elvisovej. Všetky koncerty Plody doby začínajú o 19:30, areál otvára svoje brány už o 19:00. Koncerty končia tesne pred desiatou, s ohľadom na zachovanie nočného kľudu. Vstupenky sú dostupné na Predpredaj.sk.

Para
Chýbať nebude ani skupina Para (Zdroj: Plody doby)

Pozrite si Darkness Positive / live stream Plody doby

Na živé hranie sa tešia aj samotné kapely, ktorým festivaly a letná koncertná sezóna veľmi chýbajú. “Rešpektujeme nariadenia, rešpektujeme náladu v spoločnosti a prajeme si, aby sa všetko vrátilo čím skôr do normálu. Tešíme sa, keď sa vrátime na pódiá v takej miere, na akú sme my a naši fanúšikovia zvyknutí,” konštatuje kapela HEX.

Lasky z kapely PARA dopĺňa: “Hrali sme zatiaľ na 2 festivaloch, na ktorých bol maximálny možný počet ľudí. Celkovo však dúfame, že sa situácia zlepší a pravidlá sa výrazne uvoľnia už čoskoro.”  Prinášať fanúšikom kultúru a hudobné zážitky aj v čase obmedzení je jedným z poslaní celého projektu Plody doby.

“Tak, ako sme v období karantény priniesli hudbu bezpečne do domovov prostredníctvom online prenosov, naším cieľom je naďalej prinášať Plody doby v podobe kvalitných koncertov menších rozmerov v bezpečných a otvorených priestoroch,” hovorí Ondrej Geče, organizátor podujatia.

Viac info:

Web: www.plodydoby.sk
Facebook: facebook.com/plodydoby/
Instagram: instagram.com/plodydoby/
Youtube: bit.ly/Youtube_Plody_doby

Zdroj: Hashtag.sk, Plody doby
Odporúčame