V apríli sa vrátime do sveta kúziel: Albus Dumbledore sa postaví Gellertovi Grindelwaldovi

Tajomstvá Dumbledora sa dostanú do kín už v apríli

Tajomstvá Dumbledora sa dostanú do kín už v apríli (Zdroj: Warner Bros.)

#Už sú to takmer štyri roky, odkedy sme boli naposledy v kinách v spoločnosti J. K. Rowlingovej. Tretia časť Fantastických zverov sa predstavuje novým trailerom, ktorý okrem úžasných efektov a známych hollywoodskych tvári láka predovšetkým na súboj medzi Albusom Dumbledorom a zákerným Gellertom Grindelwaldom.

Temný čarodejník sa chystá prevziať kontrolu na čarodejníckym svetom. Dumbledore vie, že sám ho zastaviť nedokáže. Preto poverí Newta, aby v spoločnosti svojich priateľov vyhľadal rastúcu Grindelwaldovu légiu nasledovníkov. Stávky sú vysoké a je len otázkou času, kedy bude musieť do samotného súboja zasiahnuť aj legendárny riaditeľ Rokforku.


Daniel Radcliffe to povedal otvorene: Harry Potter bol zamilovaný do smrťožrútky Bellatrix!


Hlavná dejová linka sa bude stále sústrediť okolo magizoológa Newta Scamandera s tvárou Eddieho Redmayna a jeho blízkej partie. Úlohu Dumbledora si strihla britská hviezda Jude Law. Zmena oproti minulému filmu nastala na poste samotného Grindelwalda, ktorého po afére Johnnyho Deppa bude hrať Dán Mads Mikkelsen. My túto zmenu nadšene vítame (radšej by sme boli, kedy žiadna nenastala, ak už mala byť, nech je teda takáto).

O réžiu sa znova postará David Yates (Harry Potter 5 – 7 a oba filmy Fantastických zverom), pričom príbeh napísala J. K. Rowlingová, ktorý jej do filmového scenára pomohol spracovať Steve Kloves (ten písal scenár k všetkým Potterom). Premiéra snímky Tajomstvá Dumbledora nás čaká už 14. apríla. Zájdeš do kina?


Poď na náš TikTok a pukneš od smiechu! Nové sketche každý týždeň

Zdroj: hashtag.sk, Warner Bros.
Odporúčame