VIDEO Oktagon MMA s ďalšou novinkou: Expl0ited a VladaVideos odštartujú nový projekt Vojna YouTuberov

Banner k vojne youtuberov

Vojna YouTuberov je tu (Zdroj: youtube.com/oktagonmma)

#Najprv Projekt X, potom Projekt Y a teraz Vojna YouTuberov. Cesta obyčajných ľudí do sveta MMA zožala úspech, čo namotivovalo promotérov najväčšej MMA organizácie na domácej scéne prísť znovu s niečím podobným. Tŕnitú cestu začiatočníka do bojových športov si prejdú Peter Altof a Vladimír Kadlec. Kto z nich bude napokon víťaz?

Skvelý marketingový ťah

Fakt, že Oktagon MMA je najsledovanejšia športová inštitúcia v celom Česko-Slovensku na YouTube a na Instagrame, promotérom nestačil. Rozhodli sa preto osloviť oveľa širšiu skupinu divákov prostredníctvom práve týchto 2 YouTuberov.

969 tisíc a 708 tisíc. To je počet odberateľov, ktorých momentálne majú Explo a Vláďa. Oproti 184 tisícom, ktorými disponuje Oktagon, je to značný nepomer. Práve to by mal byť najväčší dôvod, prečo tento projekt vznikol a boli doň vybraní práve Vladimír a Peter.

 

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Peter Altof – Expl0ited (@expl0ited_),

79 kilogramov

Kameňom úrazu celej Vojny YouTuberov by mohla byť váha. Aktuálny rozdiel medzi oboma aktérmi je približne 18 kíl. Obaja borci sa dohodli na pomerne nezvyčajnej váhe 79 kilogramov. Vláďu čaká chudnutie zhruba 11 kilogramov, čo nie je v MMA nič nezvyčajné. Oveľa zriedkavejším prípadom je do váhy naberať. Tento proces si bude musieť osvojiť Expl0ited, ktorého váha je niečo okolo 72 kíl.

Zdroj: youtube.com/oktagonmma
Odporúčame