Eminem je mŕtvy: Vraj už dávno a bol nahradený svojím robotickým dvojníkom

Eminem

Eminem je mŕtvy? (Zdroj: Instagram.com/eminem)

#Samotný Eminem ejkejej rap god ejkejej jedna z najväčších hudobných legiend všetkých čias pred pár dňami oslávil svoje 51. narodeniny, narodil sa konkrétne 17. októbra 1972. Jeho tracky sú ikonické a ozývajú sa z reproduktorov po celom svete do dnešného dňa… Avšak internetom sa začala opätovne šíriť zvláštna teória, ktorá tvrdí, že vec imôžu byť inak, ako sa zdajú. Žeby bol Eminem vlastne už 17 rokov po smrti? Čítaj viac!

Konšpiračné teórie

Konšpiračné teórie sú určite jedna z najobľúbenejších tém medziľudských konverzácií počas bežných dní. Niektoré z nich sa v priebehu rokov ukazujú ako pravdivé, ale veľa z nich stále medzi nami koluje bez nejakých rukolapných dôkazov, čo tomu teoretizovaniu samozrejme iba nahráva do karát. Konšpiračné teórie tú máme naozaj z rôznych súdkov. Či už ide o historické udalosti, záležitosti moci, našej planéty, prírodných úkazov… Alebo aj populárnych osobností. 

Žijú tí, čo zomreli… A zomreli tí, čo vraj žijú. Do jednej z týchto dvoch šablón by sme pokojne mohli zaradiť naozaj toľko celosvetovo známych ľudí, že obe kolonky by boli asi naozaj preplnené. Napríklad čo sa týka zosnulých ľudí, ako Elvis Presley, princezná Diana alebo aj Michael Jackson, pri nich sa stretávame s teóriami o tom, že ich smrť bola iba sfalšovanou. Nuž a potom na druhej strane tu máme napríklad toho spomínaného Eminema, ktorému už vlastne ťahá na 60tku, ale podľa jednej z týchto teórií je vlastne už pekných pár rokov po smrti. Čo za teóriu to je?

Je Eminem mŕtvy?

Eminem nielen nedávno oslávil svoje narodky, ale aj sme napríklad jeho kultový track “Till I collapse” mohli počuť v traileri na chystanú hru Call of Duty: Modern Warfare 3

👉 MOHLO BY ŤA ZAUJÍMAŤ:
Palermo nastúpi 25. októbra do väzenia na 10 rokov: Albumy a klipy bude vydávať aj počas trestu

V súčasnosti začala po interne opäť kolovať teória, že Eminem zahynul pri autonehode ešte v roku 2006 rovnako ako známy beatlesák Paul McCartney. Vraj od tej doby sa zároveň výrazne zmenila jeho tvorba, pričom to zahŕňa nielen skladanie textov, ale aj jeho vlastný hlas. 

@grace.mitscherlich

Reply to @purpleheadedqueeflicker_ #clone #eminem #conspirancytheory

♬ Spooky, quiet, scary atmosphere piano songs – Skittlegirl Sound

Pred pár rokmi túto už dlhšie známu teóriu podporil aj raper B.o.B, ktorý sa v roku 2016 vyjadril na tému toho, že klonovanie ľudí je už bežnou vecou. Naráža sa teda na istý rozhovor s Eminemom z roku 2013, v ktorom sa podľa všetkého „zasekol“ a môže za to práve jeho nové robotické „ja“. 

Podobné teórie o klonovaní známych mien nie sú v tomto prípade vlbec žiadnou novinkou. Čosi podobné sa napríklad tvrdí o súčasnom americkom prezidentovi Joe Bidenovi, ktorý je podľa mnohých konšpirátorov takisto vlastne iba akýmsi klonom.

Čo si o čomsi takomto myslíš ty? Pokojne sa podeľ v komentároch! Za nás je to samozrejme hlúposť a vidíme to len ako snahu zaujať na internete… Kde sa dnes ľudia snažia zaujať už naozaj kadečím!

Sleduj nás aj na Instagrame

Zdroj: Hashtag.sk
Odporúčame