Kráľ je mŕtvy, nech žije kráľ: Svet videohier absolútne dobylo toto nové rozšírenie!

Elden Ring

Elden Ring znovu dominuje (Zdroj: YouTube.com/BANDAI NAMCO Europe)

#Na toto čakal celý videoherný svet! Akčná RPG hra od FromSoftware s názvom Elden Ring sa rýchlo stala fenoménom okmaýize po svojom vydaní v roku 2022. Jej najnovšie  a dlhoočakávané DLC s názvom Shadow of the Erdtree, ktoré vyšlo teraz v júni, bolo nielenže nadšene prijaté fanúšikmi, ale tiež označené za najlepšie videoherné rozšírenie všetkých čias. Prečítaj si o tom viac!

Nový obsah

Očakáané DLC Shadow of the Erdtree prinieslo po dvoch rokoch čakania do sveta Elden Ringu množstvo nového obsahu, vrátane rozšírenia príbehu, nových oblastí na preskúmanie, bossov, zbraní a výzbroje. Hráči naprieč celým svetom sú momentálne vtiahnutí do ešte temnejšieho a tajomnejšieho príbehu, ktorý ďalej rozvíja mytológiu a históriu sveta Lands Between. Nové oblasti sú znovu vizuálne ohromujúce a plné nebezpečenstiev, ktoré otestujú schopnosti aj tých najskúsenejších hráčov.

Majstrovské dielo

Všetci recenzenti vyzdvihujú v uplynulých dňpch najmä jeho komplexnosť a schopnosť rozšíriť základnú hru spôsobom, ktorý je nesmierne návykový. Podľa Metacritic a IGN, Shadow of the Erdtree dosiahlo najvyššie hodnotenia v histórii videoherných rozšírení, čím prekonalo očakávania a stanovilo nové štandardy pre budúce DLC. Zosadilo tak doterajšieho kráľa, ktorým bolo DLC pre hru Witcher 3 s názvom Blood & Wine.

Herná komunita prijala Shadow of Erdtree s obrovským nadšením, pričom mnohí hráči považujú toto rozšírenie jednoducho za majstrovské dielo. Mnohí veria (a veľmi oprávnene), že Shadow of Erdtree definitívne potvrdilo postavenie Elden Ring ako jednej z najlepších hier všetkých čias.

Sleduj nás aj na Instagrame 

Zdroj: Hashtag.sk
Odporúčame