Ego spustil freestyle počas rozhovoru. Ako to dopadlo? (VIDEO)

Ego patrí dlhodobo medzi najkreatívnejších a najznámejších slovenských rapových interpretov. To pravdepodobne potvrdia aj ľudia, ktorí nie sú jeho veľkými fanúšikmi. Aktuálne to dokázal v rozhovore, v ktorom spustil freestyle priamo v štúdiu. Ako mu to išlo? 

Ego je všestranný rapper

Interpret, ktorý počas tohto leta vydal dva nové sólové albumy, konkrétne PROTOTYPES a POHODA, bol na interview v slovenskom magazíne Refresher. Počas rozhovoru preukázal, že sa v ňom skrýva naozaj slušná dávka kreativity. Nemal totiž problém debatu prerušiť freestyleom. Táto požiadavka ho nezaskočila, práve naopak, zhostil sa jej viac ako rutinérsky.

Ak by ťa zaujímalo, ako mu to išlo, či v zaujímavej skúške obstál a ako to celé dopadlo, môžeš si to pozrieť v nižšie priloženom videu.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa REFRESHER Slovensko (@refreshersk)

My si myslíme, že Egáč v tomto prípade dokázal, že aj keď sa freestyleu nevenuje možno tak často ako rapperi v úvode tohto tisícročia, rozhodne sa v tomto odvetví nestratí. Koniec koncov, aj časť trackov na jeho albumoch, ako sám prezrádza, vzniká práve vďaka freestyleu a skúšaniu rôznych hudobných prvkov.

Našu analýzu Egovho albumu PROTOTYPES si môžeš prečítať na tomto odkaze.

Našu analýu Egovho albumu POHODA si môžeš prečítať na tomto odkaze.

Viac rapového obsahu nájdeš na tomto odkaze.

Photo credits: Instagram/REFRESHER, Instagram/egoemo

Odporúčame