Ego nevie odpustiť Hugo Boss surové praktiky. O čo sa jedná?

Ego má na svojich nových albumoch veľké množstvo referencií, ktoré stoja za všimnutie. Jedna z nich súvisí s firmou Hugo Boss. Konkrétne sa vyjadruje k surovosti tohto známeho módneho brandu. O čo sa ale v tomto prípade jedná a prečo sa k tomu člen skupiny Kontrafakt vyjadruje? 

Ego x Hugo Boss

„Nemôžem nosiť Hugo Boss, pamätám si tú ich surovosť,“ to je veta, ktorá zaznie na albume PROTOTYPES, konkrétne v skladbe „SME S5″. Tento song je dostupný aj na video platforme YouTube, kde v tejto chvíli atakuje hranicu 400 tisic views. Vypočuť si ho môžete nižšie.

O čo v tomto prípade ide? Je to už nejaký ten čas, čo sa prevalilo, že nielen Hugo Boss, ale aj ďalšie známe fashion firmy, ktoré sa zameriavajú aj na výrobu oblečenia či parfémov, testujú, respektíve testovali, svoje výrobky na zvieratách.

⇒ Ego album PROTOTYPES aj s podpisom si môžeš KÚPIŤ TU

Hugo Boss je vlastnený firmou Coty, ktorá sa v tomto ohľade v minulosti tiež previnila. Nemáme to potvrdené od samotného Ega, ale práve spojenie firmy Hugo Boss a testovania na zvieratách, ktoré je spájané s krutým zaobchádzaním, môže byť vysvetlením tejto referencie.

Celý album PROTOTYPES si môžeš vypočuť už aj na streamovacích platformách Spotify či Apple Music. Okrem tohto projektu Ego publikoval aj ďalší album, ktorý nesie názov POHODA.

Viac rapového obsahu nájdeš na tomto odkaze.

Photo credits: Ego, profil IG, CM Models

Odporúčame