Ed Sheeran myslí na všetko: Na vlastnom pozemku má už vykopanú aj jamu, v ktorej chce byť po smrti pochovaný

Spevák Ed Sheeran je síce stále mladý, no očividne dobre vie, že ani jeho život nepotrvá večne (Zdroj: Flickr/Eva Rinaldi)

#Smrti sa nevyhne nikto, ani slávne osobnosti či celebrity. Očividne si to uvedomuje aj spevák Ed Sheeran. Na svojom pozemku si totiž nechal vykopať jamu, v ktorej chce byť po smrti pochovaný. Informuje o tom Unilad.

Pochovaný vo vlastnej kaplnke

Možno ani ty sám ešte nepremýšľaš nad tým, čo by sa malo stať s tvojim telom, keď zomrieš. Niekto sa chce dať spopolniť, iný nie. To, čo by sa malo stať s telom 32-ročného speváka Eda Sheerana, síce zatiaľ nie je známe, no ako informuje portál Unilad, na svojom pozemku môže mať Ed (aspoň teoreticky) vykopanú jamu, v ktorej by malo byť jeho telo po smrti uložené.

Zatiaľ sa nevie, či je jama už skutočne vykopaná, a či sa jedná len o výber miesta, kde by vykopaná mala byť. No na svojom pozemku v meste Framlingham v Anglicku má tiež postavenú kaplnku, ktorá má slúžiť ako „súkromné miesto pre meditáciu a modlitbu“. Práve v tejto kaplnke by chcel byť aj pochovaný. Sheeran to okomentoval s tým, že chce byť pochovaný na súkromnom mieste so svojou manželkou Cherry Seaborn a deťmi.

Známy spevák by chcel byť pochovaný so svojou rodinou vo vlastnej kaplnke (Zdroj: Commons.wikimedia/Harald Krichel)

Séria nešťastných udalostí

Hoci je spevák stále mladý, to, že si uvedomuje ľudskú smrteľnosť možno viac, ako mnoho iných, až také prekvapivé nie je. V marci tohto roku sa vyjadril, že jeho manželke Cherry bola diagnostikovaná rakovina. Pár sa k tomuto smutnému faktu vyjadril v dokumentárnej sérii Ed Sheeran: The Sum Of It All, ktorá bola na platforme Disney+ uvedená v máji. Reč tiež došla aj k miestu ich posledného spoločného odpočinku.

„Malo to masívny vplyv na môj pohľad na našu smrteľnosť,“ vyjadrila sa Cherry.

👉 MOHLO BY ŤA ZAUJÍMAŤ:
Okolnosti smrti niektorých hercov a herečiek sú nejasné do dnes: Mali život pred sebou, no zomreli krátko po dvadsiatke!

„Nikdy by som nesúhlasila s niečim takým, ale teraz som sa zamyslela ,Ach, ak zomriem, ako ma budú ľudia vnímať? Čo tu po sebe zanecháš?‘“

Treba tiež spomenúť, že Sheeranov pohľad na smrť určilo aj iné nešťastie v jeho živote. Jeho najlepší priateľ Jama Edwards zomrel presne v dobe, kedy sa pár dozvedel o Cherrynej rakovine. Ten zomrel vo veku 31 rokov.

„Séria istých udalostí zmenila môj život, moje psychické zdravie a napokon aj spôsob, akým vnímam hudbu a umenie,“ povedal spevák v dokumente.

Sleduj náš Instagram

Zdroj: hashtag.sk, Unilad.com
Odporúčame