Ed Sheeran má skladbu s rockovou kapelou z Ukrajiny: Vo videoklipe je aj vojnou zničená krajina

záber z nového videoklipu Eda Sheerana

Ed Sheeran vydal skladbu s kapelou z Ukrajiny (Zdroj: YouTube/АНТИТІЛА)

#Ukrajinská rocková skupina Antytila ​​zverejnila novú pieseň s Edom Sheeranom po tom, čo bola čiastočne nahraná a natočená na frontovej línii vojne na Ukrajine. Členovia kapely Antytila boli nútení prestať pracovať ako hudobníci a vstúpiť do armády po tom, čo ruské sily zaútočili na ich krajinu pred viac ako dvoma mesiacmi.

Video má milióny videní

Na singli, ktorý vyšiel pred pár dňami skupina spolupracovala s Edom Sheeranom, pričom výťažok má pomôcť obyvateľom Ukrajiny. Organizátori charitatívneho koncertu v Birminghame koncertu, na ktorom bol aj samotný Ed Sheeran, odmietli ponuku vystúpiť naživo z Kyjeva pre spojenie rockovej kapely s armádou. Spevák kapely Taras Topolyapre BBC povedal: „Ed cíti bolesť, súcití s ukrajinským ľudom.“


Známe tváre, ktoré majú ukrajinské korene: DiCapriova starká sa tu tiež narodila, herec pomohol krajine závratnou sumou!


Ako hovorí aj Taras, už teraz sa zvýšilo povedomie o situácii na Ukrajine a tento proces pokračuje. Hudobné video od zverejnenia skladby nazbieralo viac ako 1,2 milióna videní na YouTube kanáli skupiny Antytila. „Som veľmi rád, že známy spevák podporuje Ukrajincov.“ V klipe môžeš vidieť dojímavý príbeh dvoch detí, tanečníkov, ktorý striedavo vystupujú na veľkom pódiu a následne v troskách budov zničených vojnou.


Čaká ťa tento rok maturita? Uč sa s našim maturitným podcastom Schooltag!

Zdroj: hashtag.sk, dailymail.co.uk
Odporúčame